вижте колко ядем...

  • 404
  • 3
значи,

тези дни сме на цедена кърма и засякох колко цица бебчо

в края на седмицата ставаме на 2 месеца, но грамажите са ни имам чувството като за 7ми месец

под 130 мл не сме слезли за цял ден, а на обед изяде 210 мл  #Crazy, след това спа 3 часа, но пък сутринта и привечер искаше да яде на 2 часа и пак яде много между 120 и 150 мл

кажете, да се притеснявам ли?????...да не би кърмата да ми е слаба, не мога да смогвам с това ядене

някой може да помни, че пусках тук отчаяни питания защо ядем с часове, а бебчо все стои гладен, последния път си разрани венчетата до кръв, непрекъснато си хапеше юмручетата...единствено днес като му давах изцедена кърма цял ден беше що годе спокоен
Виж целия пост
# 1
Ами то 130 грама никак не е лошо.Съвсем нормално си е.Даже формулата така се смята -месеца на бебето, единица отпред и съответно нула отзад,това всъщност е количествето, което трябва да изяжда бебето.С кърмата обаче е различно,пък и не може всеки път да е еднакво гладен бебешока.
Аз те съветвам да зарежеш мерките и теглилките и да се успокоиш и да вярваш в себе си.И бебешоците, докато са по-малки ядът продължително.На ме ми се е случвало да виси на цицата по половин час. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ray, и аз днес вечерта го направих този номер с изцедена кърма = реших да му дам 125 /имаше още 50мл в друго шише/ и имам чувството, че не му стигна,,,Аз се успокоявам, че му е пълно все пак коремчето и ако наистина не му е стигнало ще се събуди по-рано.
Аз уж не действам така и може би по=правилно  е да сме спокойни и да вярваме, че имаме кърма.
Ако не пиеш чай за кърмачки можеш да пробваш. Не знам колко имат ефект, но поне за твое успокоение Simple Smile 
Виж целия пост
# 3
Вероятно сте във фазата на усилен растеж, характерна за 3-тия месец. Давай гърдата,  колкото поиска, преодолява се за 2-3 дни и после ще си отдъхнеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия