Защо бебето не трябва да яде след ваксинация?

  • 1 010
  • 12
Защо бебето не трябва да яде след ваксинация поне 1 час? Става дума за първа инжекция - дивтерия,тетанус,коклюш и имунизация на II м. полиомиелит.
Виж целия пост
# 1
на нас лекарката ни каза 5 минути и то след приема на капките за полиомиелит, ваксината , която се инжектира няма нищо общо
Виж целия пост
# 2
На нас не са ни казвали нищо такова  newsm78
Виж целия пост
# 3
Не трябва да поема храна, вода, а също и биберон-залъгалка един час след приема на капките против полиомиелит.

Защо обаче - не знам, а и не съм питала педиатърката.

Ваксината ви ДТК няма нищо общо в случая.
Виж целия пост
# 4
Не съм чула такова нещо.
Виж целия пост
# 5
Не трябва да поема храна, вода, а също и биберон-залъгалка един час след приема на капките против полиомиелит.
За да не би след като яде да повърне част от млякото/водата и с това и ваксината.
Виж целия пост
# 6
Не трябва да поема храна, вода, а също и биберон-залъгалка един час след приема на капките против полиомиелит.

На нас доктора ни каза 20 мин никакво ядене и вода, но биберон може.
Виж целия пост
# 7
Vanya K е права за де не повърне, защото ако повърне ваксината по-малко от час след като му е дадена няма да е възприета от бебето. Нали разбираш!
Виж целия пост
# 8
Че ни със залъгалка (джипито предложи), я успокоихме като ревна след ваксината.
Виж целия пост
# 9
Залъгалка може,ама вода и мляко не.
Виж целия пост
# 10
Нищо не разбирам Simple SmileНа нас педито ни каза-2 часа нищо! Нито бибка, нито гърда-нищо! Отделяли се стомашни сокове, които елиминирали действието на капките за полиомиелита. Нищо общо с ДТК ваксината.
Виж целия пост
# 11

Ами това за биберона-залъгалка тогава за какво е?  Thinking

Да взема да питам педиатърката вместо да се чудя...  Wink
Виж целия пост
# 12
Не трябва да поема храна, вода, а също и биберон-залъгалка един час след приема на капките против полиомиелит.
За да не би след като яде да повърне част от млякото/водата и с това и ваксината.
Това е отговора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия