Прочетохте ли във в."Всичко за жената"...

  • 5 353
  • 25
... за кръщението на деца от домовете в Трън, Перник и Доганово? Кръщението е организирано от нашите момичета от "Движението на българските майки".
Аз, заклетият атеист, изприпках  днес на обяд, закупих си вестника и не се сдържах, пророних  сълзица. Разчувствах се, бе хора.
Браво, момичета, че давате надежда на нашите, български деца.  newsm51
Виж целия пост
# 1
БРАВО!
Виж целия пост
# 2
Мойте най-сърдечни поздрави.
Виж целия пост
# 3
Цитатът е на magnoliamm от дир.бг:

Кръщението беше страхотно и беше едно наистина неописуемо преживяване.
Вси4ки,които бяха там,знаят за какво говоря.Вярвам,4е и вие сте го по4увствали по този на4ин.
За тези от вас,които не успяхте да дойдете,ще кажа,4е 15 деца се по4увстаха наистина специални,заобградени от толкова много внимание,лябов и доброта.
15 деца без родители имат ве4е своите най-добри приятели и морални наставници - техните Кръстници.
Самото Кръщение,беше една красива и впе4етляваща церемония, на която децата бяха Благословени!
Времето беше с нас, и слънцето се усмихваше през целият ден:-)

Искаме да кажем едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ,на вси4ки майки от този форум, на майките от бг-мамма, на 15 Кръстника,които поеха тази огромна отговорност да посо4ват верният път в този така нелек живот на тези 15 деца, останали без родителски грижи, на хората и фирмите,помогнали да има по4ерпка за децата и вси4ки останали след Кръщението/ ще пуснем пълният списък с техните имена,за да изкажем нашата благодарност към тях/, на вси4ки от манастира "Свети Свети Петър и Павел"в Лозен ,които се бяха погрижили вси4ко да бъде както трябва,на директорите на домовете за деца без родителски грижи от Доганово,Перник и Трън,които в по4ивният си ден,бяха с децата от домовете, на вси4ки тези хора,които в този важен за децата ден,застанаха до нас ,повярваха в нашата добра идея и не ни предадоха,за пореден път.БЛАГОДАРИМ ВИ!!!!!!!!!!!

Има много снимков материал,4аст от тези снимки,ще използваме за да направим специален календар,а самите снимки,ще можете да видите съвсем скоро ,за да се докоснете до този така съкровен момент

Ние няма да спрем до тук, имаме още много прекрасни идеи, и вярваме 4е с Вашата безрезервна помощ отново ще успеем,моми4ета

Когато 4овек вярва в Доброто,то наистина се слу4ва!


http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=budeshtimaiki&Number= … =1#Post1944454060

Ето ме и мен - един от многото кръстници Simple Smile

Най-важното за мен беше, че децата се чувстваха обичани, щастливи ... и сякаш "пораснаха" Simple Smile
Службата беше страхотна, обстановката също.
Аз кръстих 18годишния Веско от дома в Доганово. Разбира се бях с Джони и дебната. Дияна по едно време снима батко си Веско Simple Smile

Пътувахме с Татти и Мамма, която пък е кръстница на по-малкия брат на моя кръщелник - Краси Simple Smile Най-вероятно с тях ще ходим в понеделник (другата седмица) на РД на Краси в Доганово Simple Smile

Направо не знам от къде да започна ... всичко беше толкова хубаво. Децата бяха щастливи. Дано никога не забравят този ден, и наистина да сме им донесли много радост и усмивки  Hug

Моя мъж, макар и кибик само каза "Хубаво беше" Simple Smile

Мери благодари на мен, аз пък благодаря на тях, че ми оказа честта да бъда част от екипа на "Движение на българските майки". Без Роси едвали щях да направя нещата, които направих до сега.

Ще постна снимките, които нацъка Татти Simple Smile След това ще постнем и останалите - снимки

И най-важното: Купете си утрешния вестник "Всичко за жената"[/color][/size]

От мен една голяма прегръдка  Hug за хората с големи сърца!!!
Виж целия пост
# 4
браво, разчувствах се Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Вестника не си купих ,но за това пък разгледах всички снимки от постинга на Ан-мари.
Страхотни снимки.
Представям си само колко е било вълнуващо за всички вас!
БРАВО!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Страхотно нещо сте направили!   bouquet   bouquet   bouquet
Ех,как ми се иска да участвах и аз!!!
Виж целия пост
# 7
Страхотно нещо сте направили!   bouquet   bouquet   bouquet
Ех,как ми се иска да участвах и аз!!!

mi,nie biahme naokolo i pisahme.
Daje i za krastnitzi pitahme.
moje prosto da si go propusnala,no.............skoro hste ima drugo meropriatie i shte razberete Wink
Виж целия пост
# 8
Страхотно нещо сте направили!   bouquet   bouquet   bouquet
Ех,как ми се иска да участвах и аз!!!

mi,nie biahme naokolo i pisahme.
Daje i za krastnitzi pitahme.
moje prosto da si go propusnala,no.............skoro hste ima drugo meropriatie i shte razberete Wink
Въобще не съм видяла  Embarassed Sad
Дано не изпусна другото! Ако имам възможност ще съм голям фен да се присъединя!!! Hug
Виж целия пост
# 9
Страхотно нещо сте направили!   bouquet   bouquet   bouquet
Ех,как ми се иска да участвах и аз!!!

mi,nie biahme naokolo i pisahme.
Daje i za krastnitzi pitahme.
moje prosto da si go propusnala,no.............skoro hste ima drugo meropriatie i shte razberete Wink

и аз съм бляла ама пусто давам фира напоследък
компа ме мори, вируси него и т.н.


БРАВО ЗА ДОБРОТО ДЕЛО  Hug
 bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Възхищавам се на такива хора и на всяко добро дело!  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 11
До нас беше свършил вестника,но утре ще го издиря Hug
Браво на всички smile3501 smile3501 smile3501 newsm10    smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 12
Много хубаво ми стана..... няма какво да кажа освен:ВЪЗХИТЕНА СЪМ! smile3501 newsm51
Виж целия пост
# 13
Браво , момичета, Вие правите добро!      bouquet
Виж целия пост
# 14
Радвам се, че има такива дела!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия