май ме ритат???

  • 1 293
  • 28
Май бебо ме рита ма е много леко  Thinking може ли да го объркам??? Видях го на видеозона не се спира мъничето  Heart Eyes като лудо се върти, но не сам сигурна, че е то  Sad
Виж целия пост
# 1
Точно ти е време да те рита. Ще започнеш да го усещаш все по-ясно няма да се чудиш. Честито ново велико усещане Grinning
Виж целия пост
# 2
 Embarassed мерси ма дано е то да не се заблуждавам Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Eхххх...като си спомня миналата година по тоа време-чак се умилявам Heart Eyes Heart Eyes Ама аз даже в 14 седмица и 4 дни отгоре го усетих. Все ено леко потупване ниско долу на 10 см. вляво от пъпа.
Бебчо е,да знаеш.След 1-2 седмици вече ще си убедена-вярвай ми!!
Виж целия пост
# 4
Men me rita ot 20 sed,no beshe gadelichkane.Mnogo e prijtno Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
аз го усетих в 4 месец , нещо като подвижни балончета baby_neutral Crazy
Виж целия пост
# 6
Много миличко ми стана като прочетох.Спомних си как беше  при мен.И аз се чудех рита ли ме,не ме ли рита и впоследствие разбрахче точно това е усещането.
Виж целия пост
# 7
Аз също го усетих в 4тия месец. Много хубаво чувство беше. Радвай се на тези мигове! Wink
Виж целия пост
# 8
Оф! И аз искам да го усетя вече, но има още малко време.
Виж целия пост
# 9
много е яко нали? Grinningза сега е лееекичко , ама после ще му казваш да си почива от ритниците поне за малко Wink абе , да си рита...невероятно е !!!!!!!като поспре , ще си казваш - кво стана , що не рита , добре ли е ... Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Аз за пръв път усетих бебка в началото на 5 месец. Беше нщо като придърпване или потреперване на мускул, но веднага познах, че е това. Тогава бях на заседание на Общинския съвет и не можах да се съсредоточа през цялото време. Много е хубаво, усещането е велико!
Виж целия пост
# 11
   Еха .....много   хубаво ....и мен по4на да ме рита  към 20 седмица ...то ще  е ....да  знаеш...като пърхане на пиленце беше при мен ... Grinning
Виж целия пост
# 12
Честити първи ритничета.
Усещането е страхотно. Първото си дете го усетих някъде 4 месец, а сега рано, рано. Още в началото на третия месец. Страхотно е. Вече стават все по-силни и си слагам ръката на корема по навик за да усетя движенията, но забравям, че бебо е още мъниииииичък. preggo smile3532



Виж целия пост
# 13
 Crazy Напрво полудявам. То пеперудките си хвъркат в мене отдавна ма аз исках ритниче  Blush предполагам не сам единствената, която го иска Blush Ма то много лекичко все едно някои ми подръпна корема за секунда отвътре, а не го е ритнал  Sad хахахха сега точно докато пиша се раздвижи нещо все едно се обръща или поне аз така го усетих мале насълзих се от кефф Party Crazy Party май няма какво друго да е Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Страхотно усещане, Миличка! Все по ясно и често ще го усещаш! И аз се насълзих като четях и аз си спомних, когато за първи път усетих бебка. Невероятно. Чакам с нетърпение да отново да почувствам същото!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия