Болки в краката и изтръпване.Моля,за съвет

  • 70 528
  • 19
От 3 месеца съм с непрекъснати,но не силни болки в десен крак и изтръпване.Преди няколко дни получих резултата от ЯМР-латерална екстрафораминална лява дискова херния на ниво L-2-L-3. Дискови протрузии на нива L-2-L-3, L-3-L-4 и L-4-L5. Не зная кога съм получила тези изменения,защото болката и изтръпването са отскоро.Лечението до сега е Профенид таблетки,Мовалис и Милгама Н инжекции , Мидокалм , Целебрекс и физиотерапия- магнити и НЧТ.Болката се усили ,сега е вече и в двата крака,трудно се движа,само при покой не ме боли.Болка в кръста нямам.Моля за съвет за лечение.Има ли медикаменти,които са по-подходящи и би ли помогнало лечение в болница?
Виж целия пост
# 1
 Simple Smileострото състояние с медикаменти е добре да се овладее, след това ефект дава наместваща терапия.ако ти представлява интерес мога да ти препоръчам добър специалист с опит,защото на днешно време е опасно да се доверяваме на всяка реклама за чудеса
Виж целия пост
# 2
Да,разбира се,благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
0898 604 751,0886 638 311-Николай Христов newsm10
Виж целия пост
# 4
ще потърся и сайта за дейността му някъде съм го сложила,доста еродирана личност е и цените му са нормални
Виж целия пост
# 5
А с какво лекува, масажи ли?
Виж целия пост
# 6
да,но и мануална терапия-има 4 степен по
юмейхо,на мен ми прави и много други неща,който не ми бяха известни до тогава,етерични смеси-много приятни аромати. Най-важното е ,че държи на рентг.снимка,ЯМР,а другите направо те почват.От него разбрах,че не всякога се прилага всичко и дозировката е различна според състоянието.Той и преподава в различни инстит.и колежи тези техники.Аз съм с много проблеми по врата,гърба и кръста-изтр. ми ръцете и единия крак
Виж целия пост
# 7
С какво са те лекували досега и къде?Как свикваш с болката Cry
Виж целия пост
# 8
Била съм на инжекции и на хапове.Ама само с това не минава иска се рехабилитация и физиотерапия;и лечебна гимнастика в къщи ,няма как иначе.Но пък си заслужава усилието-болки имам рядко и то при смяна на времето.Най ми е трудно с гимнастиката,много не ми се правиредовно.А ти милгамата колко време пиеш,и напълня ли от нея.
Виж целия пост
# 9
Милгама пия 1 месец,не не съм напълняла.Кое от лекарствата и физиотерапията ти помогна най-много? Гимнастика не са ми показвали,но намерих в интернет упражнения.Сега имам направление за физиотерапия,ще ходя в Исул.Мисля си и за Павел баня.Не съм имала досега такива проблеми ,така че се лутам в лечението.От кой невролог си доволна?
Виж целия пост
# 10
Az  я пих 2 м. и качих 3 кг.Ходила съм при разл. невролози,но само хапчета ми назначават.Познати ми препоръчаха този човек и съм много благодарна.Освен дископатия имам и шипове на врата,а и ревма фактора ми е повишен,ааа още и кифоза.Просто картинка.За Павел баня съм чувала,но не съм ходила.То май пак толкова пари ще похарча.
Виж целия пост
# 11

Здравей  Hug
Нормално е да имаш болки и то с месеци  ooooh! , по опасно е изтръпването, за него си пии Милгама Н до като не ти мине. Медикаменти ти трябват противо възпалителни, Диколофенак Дуо, Волтарен Ретард и т.н. +Милгама Н Wink от друго няма смисъл само да се тровиш. Инжекции с Дипрофос биха ти облекчили болките, но трябва да ти ги предпише лекар, локално вършат много работа. Другото което е да започнеш упражнения да си правиш в къщи, ако имаш болки при изпълнението им трябва да спреш, ето тези са подходящи за нас http://www.compass-bg.net/gimnastika/. Опитай със санаториум, ходил съм  на Павел Баня, и на Стрелча, има ефект Wink Другото коет оможеш да опиташ са хомеопатичните инжекции Дискус Компоситум Н, от тях също има ефект. На физиотерапия ако ходиш искай да ти правят Лазер (инфра ред), Йофофореза с нивалин, и ултразвук с профенид, другото е без особен смисъл. Най важното е да си почиваш опитай се да лежиш на твърдо няколко дена за да се успокой нерва. Много добре м и ясно , че можеби това те натоварва и психически, не трябва да се даваш първитекризи са така, после ще ти минат болките и изтръпването, ще ти остане болка само ако се натоварваш, аз бях 4 месеца в болнични и после се върнах на работа в момента не ме боли ако не го натоваря, не мога да ходя на дълго и да стоя прав повече от 20мин, н осъм свикнал и се стремя да не ми се налага. Сега най важното е да се успокойш.  Hug Ако има нещо питай че аз ги нахвърлях нещата така на бързо.
Виж целия пост
# 12
Благодаря ти,отговори на всичките ми терзания Cry.Сега ми изписаха Мидокалм,Агапурин и казаха да ги пия 2 месеца  Shocked, а и Фламексин за 10 дни-не знам доколко е за нашите болести..На физиотерапията е УВЧ с Волтарен и магнити. От друго казаха ,че нямам нужда newsm78.Болките са леки,но изтръпването силно.За Павел баня в началото на Април май имало места.Ти от кой невролог си доволен?Аз смених вече двама.За ВМА имаш ли информация?
Виж целия пост
# 13
А тоя Агапурин защо,моя близка го пие за Рейно мисля ,че е съдоразширяващо.Пък Милгама не са ти дали за нерва.
Виж целия пост
# 14
Агапурин ми казаха че е за подобрение на кръвообръщението
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия