Как прекарвате времето с бебоците след 24 часа...

  • 566
  • 6
Въпроса, разбира се, е за мамите, чиито бебета не ги удостояват с късмета да спят повечко нощем Mr. Green
Ние например след 2-3 часа започваме да пъшкаме, да се въртиме, да скимтиме, да пръцкаме/тук вина имат коликите/, да пиеме вода и така до 6, а тогава следва манджата Wink
Та, как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Имах само 2 такива нощи, през които се опитвах да залъгвам с вода. От тогава като се събудеше- бам шишето с млякото и спокойствие до сутринта Laughing
Виж целия пост
# 2
Ами това, което се сещам е: или че е гладно бебчето, което според мен е по-вероятното (не пишеш дали го храниш нощем), или че спи повечко през деня и след 24:00 има нужда от внимание и игра.
Виж целия пост
# 3
И Борис мног се връткаше пъшкаше и църкаше в първите месеци, Ако му се вържех, все си мислиш, че нещо се дави ли що ли.
А храниш ли го нощем? Ние се хранихме към 2-3 ч. Прескачахме 12.
Но и до сега си спи неспокойно. Поне по 3 пъти на нощ почва да плаче и се успокояваме с вода и милувки.
Имам 2 дена покой! Пие един антихистаминов ситоп, и макар че дадох половината от препоръчаната доза, пак спи по-дълбоко.
Дано ти се успокои, че ако знаеш, до тоалетна не мохга да ида нощно време. усети ме че излизам от стаята - рев!
Виж целия пост
# 4
само към третия месец спеше добре-будеше се в 3 и после в  6. Сега се буди и по 5-6 пъти на нощ, 3 минимум. Все още има колики, пръцка, гърчи се и иска да яде. Нищо друго не я успокоява. Странно ми е защо като я боли коремче иска да яде? По тази причина тази нощ след ентото събуждане я оставих до мен на спалнята, че ми писна да я премятям от легло в легло и по едно време се търколи на пода. Сега ми е ужасно криво.
Виж целия пост
# 5
И Борис мног се връткаше пъшкаше и църкаше в първите месеци, Ако му се вържех, все си мислиш, че нещо се дави ли що ли.
А храниш ли го нощем? Ние се хранихме към 2-3 ч. Прескачахме 12.
Но и до сега си спи неспокойно. Поне по 3 пъти на нощ почва да плаче и се успокояваме с вода и милувки.
Имам 2 дена покой! Пие един антихистаминов ситоп, и макар че дадох половината от препоръчаната доза, пак спи по-дълбоко.
Дано ти се успокои, че ако знаеш, до тоалетна не мохга да ида нощно време. усети ме че излизам от стаята - рев!
Писа ли сме по едно и също време. Как се казва това сиропче и защо точно го даваш, само за това, че не спи нощем ли? А колики има ли? Защото си мисля, че при нас проблема са коликите, но мога да пробвам с това сиропче.
Виж целия пост
# 6
аз мисля, че щом го нахраниш - ще спиш спокойно- Моето бебче се будеше по 1 път на нощ - в 3 и като го накърмех - спокойствие до 8 сутринта. Веднъж реших да го залъжа с вода- рева силно два часа и се предадох, дадох мляко, но той толкова се беше превъзбудил, че плака още час- на следващата нощ щом се събуди веднага му дадох да яде и си спах спокойно.

Ран вече не иска да яде, но пък се буби от мъките по първите зъбки.  shoshi  сигурна ли си, че са колики? Бебетата обикновено ги бъркат с глад и за това искат да ядат, но на тази възраст по- скоро са зъбките. Пробвай с еспумизан за колики, ако не помогне- с калгел за венците- мажеш и на бибата и бебко се успокоява-при нас действа безотказно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия