Рожден ден на 8-годишно момче

  • 2 303
  • 4
Здравейте!
Предстои ни празник- в събота синът ми става на 8 години и за първи път ще си прави детско парти със съученици. Миналата година беше в първи клас и не поканихме деца от класа, защото не се познаваха още, но сега вече са големи и ще има купон.
Аз все още не съм съвсем наясно как ще премине забавлението, защото май ще вали и ще ги съберем у нас. Като имам предвид, че рожденикът обикновено се забавлява на компютъра, когато си е в къщи, не зная какви игри ще си измислят. Няколко момчета, защото категорично не каним момичета тази година, как ще се забавляват, представа си нямам.
Дайте ми, моля, няколко идеи за по-тихи игри в домашни условия, защото сама не се сещам.
Благодаря ви! Приятен ден!
Виж целия пост
# 1
Ние минахме по този път през април. На тихи игри не се надявай.При нас повечето  подаръци бяха занимателни игри, та се заиграха с тях. Е, играха на компютъра, имаше и спречквания... При 8 годишни момчета не можеш да караш по сценарии.Весел празник и давай по - спокойно.Те ще се оправят.
Виж целия пост
# 2
Здравей,аз имам син,който скоро става на 9 години.Досега сме правили рожденния му ден вкъщи,но тази година мислим да е в заведение - KFC ili Dunkin Donats,защото вкъщи ми коства много работа преди и след гостите, а и едва ли е възможно да минете само с тихи игри Wink!Скоро бяхме на р.ден в KFC и ни хареса!
Иначе за тихи игри се сещам самп за такива от типа на монополи - с въпроси,жетони ,пионки и т.н.Моя син ги харесва,но изисква участието на възрастен човек.
Виж целия пост
# 3
Следя Темата с интерес  Flutter.
Щерката само след 10-ина дни става на 8г. и аз се чудя как да й организираме Празника!
Виж целия пост
# 4
ние празнувахме осмия рожден ден в конната база Хан Аспарух, до хотел Славия. има кръчма, където седяхме възрастните и кротко си пиехме, а децат яздиха кончета с инструктор. много им беше забавно, после хапнаха сандвичи и сокче и торта, разбира се. времето беше много студено - последния студ февруари месец, но кончетата им бяха взели акъла, така че после нямаше болни... Много е важно за мен празника да е празник, наистина - да не се побъркаш от чистене и готвене. Весело изкарване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия