д-р Джонгова, д-р Нецов или д-р Тодоров?

  • 2 834
  • 12
Момичета, от 8 години ходя само при д-р Жанна Колева от Св. София, но е в отпуск, а аз точно сега реших да отида на обстоен гинекологичен преглед.
И пред мен стои въпроса при кого да отида (след доста четене из форума) - Джонгова от Лора, Нецов от Шейново или Тодоров с клиниката.
Аз имам една неуспешна бременност, прекъсната по медицински показатели. Опитваме от 8 месеца, като последно през февруари бях на лекари  и ми казаха, че всичко е ОК. През юни правих цитонамазка - ПАП 2 и микробиология - отлична.
Какво мислите? Дайде съвет, моля.
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Джонгова е добър диагностик, но ако говорим за някакъв вид стерилитет, не мисля, че може много да ти помогне. Тя, по-конкретно е перфектна за проследяване на бременност.
Нецов - имам косвен поглед върху него: отличен диагностик и определено си разбира от работата, има много доволни от него.
Тодоров - не знам, това което съм чувала, че е арогантен, но не го знам от собствен опит.
Ако ти трябва някой, който да те прегледа обстойно и да те насочи за оттук нататък, мисля, че д-р Благоева от Св. Панталеймон (работи и в инвитро центъра на Владимиров) е една доста добра алтернатива.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Аз пък сам много доволна от д-р Тодоров.Много добре се държи с мен хем не сам от тук.Снаха ми също при него е раждала и е много доволна.Ходия при него от 2г.Винаги е весел и те предразполага...На 21.09 ми прави инсеминация.Бе6е много внимателен както и биоложката(не и запомних името).Другите лекари не ги познавам.Желая ти успех! Grinning
Виж целия пост
# 3
Д-р Нецов беше първият специалист по стерилитет, когото посетих. Той ме прати да си направя "пълни" хормонални изследвания в конкретна, посочена от него лаборатория, без значение в кой ден от цикъла ми се правят. Разбира се, резултатите му се видяха "обезпоителни". Едва впоследствие разбрах, че хормонални изследвания не се правят в произволен ден, но това явно не беше от значение за доктора. Паралелно с хормоните съпругът ми си направи спермограма в същата лаборатория. Резултати - отлични. При последващ преглед д-р Нецов видя "нещо в коремната ми кухина" и каза, че трябва да правим лапароскопия. Да съм си взела направление от личния лекар и да съм заповядала. Операцията щяла да ми струва 400.00 лева.
Трети път не стъпих в кабинета му. Проблемът ни се оказа сериозен мъжки фактор, доказан със спермограми, разширени спермограми и имунологичен тест, правени в две различни специализирани клиники по стерилитет. Аз също съм чела добри отзиви за д-р Нецов във форумите и съжалявам, ако с постинга си засегна някого, но считам, че се отнесе към прблема ни крайно непрофесионално и меркантилно.
Виж целия пост
# 4
Сега ми препоръчаха д-р Ненов от Шейново, но не мога да намеря никакви координати, за да си запиша час.....
Виж целия пост
# 5
д-р Ненов също приема в Шейново.
Моб. тел: 0888904163
тел в кабинета: 944 14 76
Моя приятелка, с която заедно правихме лапароскопии при Попов после се прехвърли при него за консултации и прегледи. Вече се радва на шестмесечно бебе:)
Виж целия пост
# 6
Здрасти,Вилитра Grinning.Писах ти на лични,докога е отпуска д-р Жана Колева и защо искаш да я сменяш,ако си доволна от нея,не можеш ли да изчакаш да се върне?
Виж целия пост
# 7
Моето мнение, че всеки добър доктор си е специалист в нещо. Някои - в проследяване на бременност. Ненов/Нецов от Шейново - в лапароскопските операции. При репродуктивни проблеми трябва да се отиде при репродуктивен специалист. Най-добре според мен е това да стане в няколкото специализирани центрове за това. Той и Тодоров има такава клиника, но аз не бих се спряла точно на него.

Успех Grinning
Виж целия пост
# 8
Съжалявам за офф-топика, но се надявам да не го приемеш така. Моят съвет е следния:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=48136.0
Виж целия пост
# 9
Благодаря за мненията ви, момичета!

В крайна сметка отидох при д-р Ненов от Шейново. Не откри индикации за срастване и препоръча фоликулометрия този месец.
Имах доминантен фоликул в левия яйчник, който достигна необходимите размери и се спука на 15ти ден от цикъла. Остават ми още 5 дни чакане (пу пу!!!) и ако отново не се получи, докторът ме посъветва да направим спермограма.
Това е в общи линии развръзката.

Виж целия пост
# 10
защо не опиташ с др.велев или налбански
Виж целия пост
# 11
gsm-а на д-р Нецов не е 0888904163 ,а 0888904152
Виж целия пост
# 12
gsm-а на д-р Нецов не е 0888904163 ,а 0888904152

Да, първият е телефона на д-р Ненов. Стават обърквации с тях двамата Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия