Плаче преди да пръцне,има ли други като нас?

  • 2 383
  • 7
На 4 месеца е вече а от както се роди преди да пръцне плаче, дали ще мине или сме някаква грешка на природата?
Виж целия пост
# 1
Нашата пък след като пръцне, плаче  Crazy
А пък докато е по голо дупе, плаче преди да се изака.. но винаги разбирам твърде късно, че затова е ревала. Вече не го прави, защото не ака толкова често.
Виж целия пост
# 2
И мойта Лъчезара плаче преди да пръцне и преди да се изака! Ама голямо напъване и голям рев му удря! Wink
Виж целия пост
# 3

На 4 месеца е вече а от както се роди преди да пръцне плаче, дали ще мине или сме някаква грешка на природата?
Каква ти грешка, това не никакъв проблем  Grinning
Бебо плачка, защото газовете му подуват стомахчето и му е некомфортно. Изобщо не се тревожи за такива неща. Толкова са сладки, когато са на 4 месеца  newsm30
Радвайте се взаимно - мама и бебе newsm10
Виж целия пост
# 4
то моя мъж, дето е дърто магаре, му надут корема от два дни и му е дискомфортно и само ми се оплаква и нощес нещо стана и се завря в банята и като се върна "Ми то ми се ходело до тоалетна" Crazy Sick Mr. Green
Откаченяк Whistling
Споко, това и на големите се случва newsm53
Виж целия пост
# 5
Спокойно, до към 10 месец беше такова лудо пръцкане и най-лошото беше, че бе най-вече през ноща. събужда се , плаче и така докато не се изпръцка хубаво, заспи и след 15-20 минути пак. направо бях откачила   #Crazy
Виж целия пост
# 6
Мисля, че има пряка връзка с по-високата консумация на мляко. Когато започнете да се храните с "храна за големи" това ще намалее.  newsm10
Виж целия пост
# 7
И при нас все още е така - бебка се напъва, напъва и като не успее да се изпръцка започва да плаче Sad Понякога се буди по 2-3 пъти през нощта заради това пръцкане. Надявам се скоро този период да отмине, че си се мъчи горката така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия