Как се пие Парлодел /Parlodel/?

  • 831
  • 2
Ако някой  е пил този медикамент, моля да сподели с мен колко често и за колко дни. На мен ми го изписаха по 1/4 хапче сутрин и 1 хапче вечер за 4 дни. Въпреки че кърмата ми е почти спряла, това не е ли много малко? Освен това ми дойде и не знам дали приемът на тези лекарства се влияе по някакъв начин в това ми състояние. Вие как мислите? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз го пия вече пети ден 2пъти по 1 хапче. лекарката каза да го пия 1 седмица, но все още кърмата не е спряла
Виж целия пост
# 2
Здрасти,
Парлоделйт е лекарство, което се приема за намваляване на нивата на пролактина в организма, а това еосновния хормон отговарящ за лактацията. Лекарстовто действа с натрупване и дествието му не емного продължително, искам да кажа продължителността на действие на една доза не е голяма затова се пие  по-продължително и по схема. Възможно е да се пие и месеци наред, но това се случва само при доказана хиперпролактинемия. Казвам това защото съм го пила четири години докато накрая забременях с бебата. Надявам се сега да не мисе наложи като спра да кърмя но....ще видим.
По силно лекарство и аналог на парлодела е Достинекса, той има по-малко странични действия и се приема веднъж до два пъти седмично. Обаче разликата в цената е чувствителна.
Ако не се чувстваш зле от парлодела по-добре си го пий и се успокой скоро всичко ще си дойде на мястото. Снаха ми пи седмица и половина парлодел и и спря кърмата без проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия