отново въпрос за Ясмин

  • 976
  • 3
Нормално ли е от тези контрацептиви цикъла ми да стане по-обилен???
Пия първа опаковка и направо е АД.  Shocked.. като река....
Преди това със спиралата не съм имала такова кръвотечение.
Пила съм 4 години хапчета и първоначално освен леко гадене докато ми свикне организма друго не ми се е случвало, а сега  #Crazy Вече 4-ти ден не намалява и едни съсиреци - сменям тампон и превръзка от най-дебелите през по-малко от 3 часа  #Crazy
Това нормално ли е? Опасявам се, че тези са по ниско дозирани и няма да ме "държат" и ще кървя....
Дали това не е последствие от махането на спиралата  newsm78
Махнах я преди половин месец и сега на 1 вия ден от 1 вия цикъл започнах Ясмин.
Виж целия пост
# 1
Не е от хапчетата.Отиди на лекар - не е нормална такава кръвозагуба,може да се наложи да ти сложат някоя инжекция да спре кървенето.Не чакай,а наистина иди.
Виж целия пост
# 2
znaesh li niama nishto strashno ,prosto ne sa bili tabletkite za teb.ot lekar li sa ti izpisani i po kakvi kriterii,az kogato reshih da pia takiva tabletki predi godina ne se konsultirah i si vzeh niakakvi-veche ne gi pomnia,posle edni kruvotechenia edni chudesii-misleh si che niama da oceleia,i edna topka susireci...mani mani.Otidoh na ginekolog i tia taka mi se nakara,posle mi izchisli ligavicata na matkata i ala bala drugi neshta deto ne gi razbiram tolkova na ehograf i mi predpisa novi s koito vsichko si beshe ok.A za kurveneto mi kaza da pia vitamin c.I vsichko spria na miga na purvoto izpito vitamin c.Poviarvai mi imam ideia na kakvo si podlojena ,niama nishto strashno ,prosto otidi na lekar,no nereshavai sama -naistina otidi.
Виж целия пост
# 3
Да, правилно ти е казала Хедра, изобщо не е нормално такова кръвотечение както го описваш. Отиди на лекар да не се окаже нещо по- сериозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия