За втори път ми дойде менструацията

  • 7 451
  • 9
За втори път ми дойде този месец,с интервал от една седмица.На 18 до 23 септември и днес 30 отново.Не знам на какво се дължи това,но след като ми свърши ще отида на лекар,но първо исках да питам вас дали на някой му се е случвало такова нещо.
Виж целия пост
# 1
След като родих менструацията ми стана много нередовна...даже и като твоя случай имаше-2 пъти за един месец! Консултирах се с гинеколог и неговото мнение беше да пия противозъчатъчни определен период от време,за да стане нещо като нормализиране на хармоните!
Вече 4-ти месец пия ЯСМИН,чувствам се добре и съм спокойна относно нежелана бременност!
Консултирай се с гинеколог,след като ти направи изследвания,ще прецени кой е най-добрият вариант за теб!
УСПЕХ  newsm10
Виж целия пост
# 2
Аз бях така след като родих. Идваше ми през 2, в най-добрия случай 3 седмици  Shocked На мен също ми предложиха противозачатъчни, но аз исках да кърмя и нямаше как. Въпреки, че ми изписаха противозачатъчни за кърмачки, от тях нямаше полза и след това минах на нормални противозачатъчни и от тогава съм нямала проблеми. Успех  Peace
Виж целия пост
# 3
И мен ли това ме чака?  ooooh!
Вече ми дойде 2 пъти за 1 месец (през 3 седмици) и вкъщи ми говорят, че щяло да се регулира само... Ще видим сега следващия път кога ще бъде, дано не е много скоро  Praynig
Виж целия пост
# 4
на мен пък ми идва на 28 дни точно както преди,но е най-хубаво да се консултираш с лекар.успех
Виж целия пост
# 5
Миналия месец и на мен ми дойде 2 пъти (през 3 седмици). Такова нещо ми се беше случвало само веднъж като бях на 14 години. Но този месец пак си влязох в ритъм  Peace
Виж целия пост
# 6
И мен ли това ме чака?  ooooh!
Вече ми дойде 2 пъти за 1 месец (през 3 седмици) и вкъщи ми говорят, че щяло да се регулира само... Ще видим сега следващия път кога ще бъде, дано не е много скоро  Praynig

Понякога наистина се регулира само,но в повечето случаи се касае за дисбаланс при хормоните...както е и моят случай!  Thinking Така например 2 пъти месечно имаш готова за оплождане яйцеклетка...и изведнъж осъзнах,че съм бременна,а Тано беше само на 6 месеца!
Не е добре да се тормози така организма,защото не знам дали си забелязала,но си нервна,напрегната и раздразнителна...общо взето иди и ти на гинеколог! По-добре отколкото да се чудиш кога ще ти дойде и дали ще ти дойде!

Говоря ти така направо,защото при мен имаше нежелана бременност,последва аборт....искам да предпазя колкото може момичета от това!

УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 7
На мен ми се е случвало 2-3 пъти подобно нещо, било е примерно след настинка или при смяна на климата. Не съм му отдавала специално значение, защото съм го свързвала с тези неща. Но ако нещо те притеснява или имаш често подобни нарушения в цикъла трябва да отидеш на гинеколог.
Виж целия пост
# 8
А при мен пък втория път беше след 40 дена, което също не е нормално - направих  тест за бременност по тази  причина Embarassed Mr. Green
сега чакам третия път, да видим дали ще се нормализира от само себе си Wink
Виж целия пост
# 9
Родила съм преди 4 месеца. При мен, първия път беше на 40 ден, втория - на 40 ден, третия на 28 ден и последния на 24 ден. По принцип винаги ми е идвал на 28 ден, може 2-3 дена по-рано , но никога по-късно.

Надявам се да се регулира сам. Интересното е, че при кърмачки обикновено цикъла не е много редовен, а от моя отърване няма #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия