Нова игра за бебе на 1 годинка

  • 1 513
  • 5
Да споделя с вас каква нова игра изнамерихме с мъжа ми за бебето. Мая е на една годинка и се забавлява с нея изключително много, както и ние.
Вчера докато си играехме с нея преди заспиване легнахме, а бебето остана помежду ни. Двамата се престорихме на заспали и започнахме да хъркаме фалшиво, а Мая се изненада много. Започна да прави най-различни маймунджулъци, за да провери дали наистина сме заспали. Ние много пъти се “събуждахме” от кикот, но после започвахме пак отначало, и тя всеки път се връзваше. Опита се да хърка като нас, да ни духа в лицата, да ни бърка в носа, както и да ни буди, като се навре на милиметри от лицата ни – мен дори ме облиза за по-сигурно.
Пробвайте това с вашите деца, ако са на подобна възраст – да разбират каква е играта. Много ще се смеете.
Виж целия пост
# 1
toq nomer sus spaneto i nie sme go praveli  Wink
Виж целия пост
# 2
И ние сме го пробвали - голям смях пада. Таня е на почти 10 месеца, но като види, че сме си затворили очите и започва да се върти, покатерва се върху единия и започва да му бърка в носа, ушите, устата - докато не се разсмее и тогава и тя почва да се смее с глас  Grinning
Виж целия пост
# 3
Пробвали сме-голям майтап е, обаче когато започне щипане и хапане хич не ми е до смях Grinning
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Туфи
Пробвали сме-голям майтап е, обаче когато започне щипане и хапане хич не ми е до смях Grinning

HiHI i nie sme taka .........
Виж целия пост
# 5
Хи,хи много е забавно,Алекс4е даже ни дава бибката да спим по добре Grinning и ни целува или гали и като се "събудим" е много разо4арована Grinning Ей,много са забавни де4ицата Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия