Различни гърди!

  • 4 291
  • 15
Добра вечер!  Hug
Вчера ми направи впечатление, че дясната ми гърда и много по-голяма от лявата.  Известно ми е, че десните крайници са по-големи от левите и че човек не е абсолютно симетричен, но тук става въпрос за фрапираща разлика. Да не кажа голяма дума, но дясната гърда е почти двойна.  Cry
Моето обяснение е следното- бебо спи от дясната ми страна и предполагам ,че през нощта суче по-често от нея, т.е. в нея има повече мляко (макар, че се старая да ги редувам и нощем). Още тази нощ ще легна от другата страна на леглото и ще наблягам на лявата- ако това е решението, де. ooooh!
И въобще дали мога да ги уеднаквя отново?  Rolling Eyes Интересното е, че е станало някак изведнъж.
С нетърпение очаквам съветите ви.   bouquet
Малко смешка - преди две вечери бебо се е мъчил да докопа храната си, но не е нацелил мястото (момента ми се губи - изобщо не съм го усетила) и на сутринта се събудих с огромно червено петно - тип $смучка$.  #Crazy Joy Embarassed Не ме питайте как мило обяснавах на мъжа ми произхода на смучката!  Whistling
Виж целия пост
# 1
При мен също едната - лявата ми е доста по-голяма от дясната, обаче като са пълни и така са ми откакто почнах да имам кърма. Иначе много разлика няма.

Преди 2 години като ходих на мамолог, докторката ми каза, че лявата гърда ще ми е по-добрата кърмачка от дясната. Може би и при теб има нещо такова.
Виж целия пост
# 2
Жени, и аз бях така  Grinning
С намаляне на броя на кърменията, нещата се нормализираха  Grinning
Виж целия пост
# 3
на мен дясната ми е видимо по-голяма. мляко има и в другата, но и аз кърмя повече от дясната.
Виж целия пост
# 4
При мен е така с лявата. Не зная дали има някаква оправия, Жени  Confused
Гледай поне да намалиш разликите  Grinning Wink
Виж целия пост
# 5
Има оправия, има!  Laughing Давай сега предимно другата, винаги първа, ако кърмиш от двете и два пъти нея, срещу веднъж от другата, ако ги редуваш. До седмица-две ще се изравнят!  Wink Mr. Green Аз така се "уеднаквявам", като ми порастне едната от по-често кърмене.  Crazy Абе живот ли е това кърмаческия!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Уахахаха  Laughing

Всички кърмачки сме с различни цици  Mr. Green

И ние спим заедно, но колкото и да съм заспала, през нощта ги редувам  Crazy

Иначе лявата е доста по-голяма от дясната  Wink
Виж целия пост
# 7
Със сигурност е от млякото. При мен е същото, но аз кърмя само от дясната и тя в сравнение с лявата е огромна. Едвам я удържам да не изскочи от сутиена, а на другата слагам подплънки и пак не се оеднаквяват. Надявам се като спра да кърмя да ми се оправят, защото преди си ми бяха еднакви.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отзивчивостта...  Hug  След първоначалния шок, че ще си ходя такава несъразмерна, тъкмо успокоявах мъжО, че все едно си има две жени една с големи и една с малки гърди  hahaha
Има оправия, има!  Laughing Давай сега предимно другата, винаги първа, ако кърмиш от двете и два пъти нея, срещу веднъж от другата, ако ги редуваш. До седмица-две ще се изравнят!  Wink Mr. Green Аз така се "уеднаквявам", като ми порастне едната от по-често кърмене.  Crazy
Добре съм се ориентирала, значи...
Ще следя за резултати и ще докладвам!
Виж целия пост
# 9
Ми тъй де, кеф му малката, кеф му голямата...той трябва да е най-доволен Mr. Green

За протокола и аз съм от несъразмерните и то от 2-3 месеца насам. Причината без съмнение е нощното кърмене. Ние не спим заедно, но пък винаги я слагам първо на дясната гъдра, защото е отвътре на леглото и много често запсивам така, а тя суче докогато си иска или поне докато се събудя за да и бутна другата, която много често отказва.

На мен това принципно не ми е проблем, само дето така и не си намерих сутиен с лява В и дясна С чашка Wink
Виж целия пост
# 10
И при мен е така- дясната е два пъти по- голяма от лявата, защото има повече мляко и аз давам по- често от нея.......поувиснали са ми гърдите, а уж от кърменето гърдите не провисвали, дрън - дрън.....Аз пак бих кърмила , де, но истината си е истина........
Виж целия пост
# 11
......поувиснали са ми гърдите, а уж от кърменето гърдите не провисвали, дрън - дрън.....Аз пак бих кърмила , де, но истината си е истина........
ООО, да и то как! Това за мен е лошото на кърменето и все повече се замислям дали някога отново ще имам стегнат бюст.  Sad Но няма да се откажа от кърменето.  Wink Grinning
Виж целия пост
# 12
увисват,ами!аз преди да забременея носих сутиен 75в,а сега съм с 85с.то си е ясно какво ще стане с тия 10 см.отсега се вижда.а колко ми бяха стегнати,еееех!добре,че мъжът ми ме успокоява с "какво ти пука",че бях започнала да се отчайвам.
Виж целия пост
# 13
Абе аз нещо не съм виждала 40-годишна със стегнати гърди. И да кърмиш, и да не кърмиш увисват, защото не са проектирани да стърчат. Моите увисват постепенно от 15-тата ми година насам, но аз си ги харесвам, защото са истински, съпътстват ме през целия ми живот и то им личи - не смятам че някой друг ще ми определя какви трябва да ми бъдат циците.
Иначе и аз не съм напълно симетрична, а откакто кърмя съм имала периоди, в които съм била отявлено асиметрична, но постепенно се оправям от само себе си или с минимална намеса, както е описала Зъхи. Случвало ми се е да се осиметрявам специално с помощта на бебо преди излизане, че през лятото всичко много бие на очи    Laughing
Виж целия пост
# 14
Абе аз нещо не съм виждала 40-годишна със стегнати гърди. И да кърмиш, и да не кърмиш увисват, защото не са проектирани да стърчат. Моите увисват постепенно от 15-тата ми година насам, но аз си ги харесвам, защото са истински, съпътстват ме през целия ми живот и то им личи - не смятам че някой друг ще ми определя какви трябва да ми бъдат циците.
newsm74 и аз така мисля. Още повече, че съм с едър бюст и стегнатите и стърчащи цици (т.нар. - лисичи муцунки) никога не са били "моите" цици. А както знаете големи и стегнати = СИЛИКОН. Ще си ходя поувиснала Wink Нали затова е сутиена Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия