Iskam suvet

  • 797
  • 5
Dетенцето ми е на 4г;момченце и искам да го запиша на някакъв спорт или на нещо друго.В градината в която ходи има разни занимания,но той до сега не е изявил желание за нито едно от тези неща...поне когато съм го питала винаги отгазва .Моля,дайте ми съвет как да се ориентирам към какво има интерес детето.В смисъл,че на него му харесва единствено нещо което е свързано с коли но както е ясно това е неможе да се осъществи на този етап.Обича да танцува,да пее но когато е в къщи.Как да провокирам интереса му?
Виж целия пост
# 1
Ами питай го на какво сика да ходи.Моят племенник не искаше и да чуе за предлаганите му футбол,волейбол,карате.Познай какво искаше-фехтовка!!!!Откъде да му я намерим само не разбрахме! Laughing
Виж целия пост
# 2
Ох,питала съм го много пъти и той ми казва ,че иска да се запише за "в къщи при мама" Grinning
Виж целия пост
# 3
Хахаха,малък е още миличкия!Остави го,догодина друг акъл ще му дойде!
Виж целия пост
# 4

...В градината в която ходи има разни занимания,но той до сега не е изявил желание за нито едно от тези неща...поне когато съм го питала винаги отгазва .Моля,дайте ми съвет как да се ориентирам към какво има интерес детето....


Аз бих говорила с г-жите в градината или с хората, които провеждат заниманията да вземат детето ми само да наблюдава въпросните занимания или часове като начало.Щом придобие представа за какво става въпрос то само ще реши към какво да се ориентира.Как може да вземе решение детето ти без да е видяло с очите си каква е занимавката ?!? Сина ми е на 10г. и ми е адски ткрудно да го убедя, че компютъра не е само за електронни игри и нета не е само за теглене на музика... Twisted Evil  Уговорих във "Фарос" да присъства на един демонстративен час към детския им компютърен курс, но не успях да убедя отново сина ми поне да отиде и да се светне какво правят там децата и какво научават... Twisted Evil Твоя малък змей поне още подлежи на манипулация.Действай го от сега още...аз изпуснах донякъде много подобни моменти !
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за помомщта!Това е идея стига де се съгласят госпожите от детската градина Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия