момичета с какво се мажехте?

  • 1 881
  • 34
Момичета с какво се мажехте когато бяхте бремени? Според мен нацепването си е до ген, но все пак кожата ми е много суха и откачам. На всичкото отгоре ме сърбят и гърдите и то доста  Rolling Eyes. Аз си взех един крем с витамин А и Е, но незнам дали ще помогне. Дайте ми съвет какво да правя
Виж целия пост
# 1
Аз се мажа с Дева,въпреки това се нацепих Tired.Остана ми само корема,ама има време и за него Sad.
Виж целия пост
# 2
Аз си взех на арома този с витамините. Поне би трябвало да подхрани кожата малко Confused. А за сърбенето на гърдите пак ли със същото?
Виж целия пост
# 3
Не искам да те отчайвам,но това сърбене не е на хубаво.По-добре си вземи на Дева и се мажи по 3 пъти на ден.За този на Арома нищо незнам.
Виж целия пост
# 4
За гърдите ползвам Mustela , обаче пак ми се появиха стрии , така че не съм доволна . За корема крема ми го носят от Германия - тук го няма .
Виж целия пост
# 5
не мога да повярвам, че този въпрос се задава отново - онзи ден беше пусната 568та поред тема за стрии.......
Виж целия пост
# 6
Не е нарочно тити. Освен това се надявам на повече информация  Embarassed
Виж целия пост
# 7
еее Тити , не си права ! Все пак форумите тука са специализирани - много ясно , че хората ги вълнуват едни и същи неща . Пък на който вече му е писнало да чете едно и също - да не влиза , бе !
Виж целия пост
# 8
добре де, махам се.
Дано някой напише нещо, дето не е писано Simple Smile някой новооткрита марка крем например Simple Smile
Виж целия пост
# 9
аз се мажа с бебешко олио на нивея пише че помага за стрии 
супер омазнява пак да видим
Виж целия пост
# 10
Аз се мажех с крем Дева и съм доволна. Не ми се появиха никакви стрии, но явно е до кожа и до ген! Peace
Виж целия пост
# 11
До 6- 7 месец се мазах с бадемово масло, бебешко олио и обикновен лосион за тяло. След това започнах серията на Чико, от която останах много доволна- страхотно отпуска кожата. newsm10
Досега нямам нито една стрия, ама да не викам дявола баш накрая де Praynig, дано устискам до понеделник, че тогава ми е секциото. Whistling
А да използвам темата да попитам и аз нещо- има ли някакви специални мазила за след раждане? Тук съм чела няколко мнения на момичета, които твърдят, че са им излезнали стрии след раждането Shocked, макар че незнам как става тоя номер. newsm78 Може би трябва да продължавам с лосиона против стрии и известно време след раждането или какво? Thinking
Виж целия пост
# 12
има голяма верочност да ти с енацепят гърдите след раждането. Стават ОГРОМНИ, затова си вземи задължително в болницата някакъв крем. Ще си там 1 седмица.
Виж целия пост
# 13
има голяма верочност да ти с енацепят гърдите след раждането. Стават ОГРОМНИ, затова си вземи задължително в болницата някакъв крем. Ще си там 1 седмица.

Да, за това знам, заредила съм си една туба Чико за бюст за в болницата, мисля да се мажа и докато кърмя, че не ми се мисли направо. Tired
Лелеее чак пък огромни...ти направо ме уплаши... ooooh!
Виж целия пост
# 14
Lady, аз вторият път се цепнах едва последната седмица. На финала.  CryНа върха на корема, най-близо до пъпа.
За мазането- можеш да си сигурна, че стриктно се мажех по минимум 2х на ден. Но имало да става. Wink
Само една е стрията- не се вижда особено, но аз си знам, че е там.
С мазането продължих и 3 месеца след раждането. Мазила и без това имах в изобилие. Laughing
Съветвам всички момичета да продължат и след раждането с процедурите по мазане- корем, бедра... При гърдите положението е по-различно-само след кърмене с непарфюмирана козметика.

Идеята е, че досега си помагала на кожата бавно и безаварийно да се отпуска и разтяга, а сега- обратното- трябва да се помогне на кожата да се върне до първоначалният си вид и размер, също толкова безаварийно. Wink

Успех и много късмет ти желая в понеделник и да си гушнеш най-сладкото бебче на света! Твоето! Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия