Панталони 7/8

  • 1 127
  • 10
С какви обувки ги носите през зимата?
През лятото може и със спортни обувки, и със сабо, и със сандали.
Но през зимата? Имам едни дънки - зимни, много са хубави - Marks&Spencer. От миналата зима си стоят в гардероба и се чудя с какви обувки (по-скоро ботуши) да ги нося. При всички случаи се вижда голия крак и все ми се вижда грозно. newsm78
Виж целия пост
# 1
С нещо такова

   
Виж целия пост
# 2
Или пък ботуши тип "за езда". Аз така ги нося.
Виж целия пост
# 3
Биби е дала много добри предложения. Носят се задължително с дълъг ботуш, дори мисля, че тази зима ще е много актуална тази комбинация. Аз лично бих предпочела ботуш на висок ток, но може да се сложи и спортен ботуш, но това зависи от панталона и от цялостното облекло.
Кофтито на тези панталони е, че трябва да се подберат много внимателно, защото понякога стоят ужасно дори и на перфектна фигура.
Виж целия пост
# 4
Аз си купих такива панталони специално заради едни ботуши Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз нося доста панталони (предпочитам ги пред нормалните защото съм 164 и винаги трябва да скъсявам другите и обикновено им се разваля фасона) от кокалчетата до средата на прасеца. ОБикновено през зимата ги съчетавам с ботуши, но пък имам и един черен с вишневи тънки раета, който съчетавам с обувка с висок ток и каишки около глезена. Обувките са черни, а чорапите/чорапогащник са с цвета също вишневи и плътни. Лично на мен ми допада как седи.
Виж целия пост
# 6
с ботушки. не е грозно да се вижда , що?
Виж целия пост
# 7
А защо да е грозно да се вижда крака на мен по ми харесват с бота която да подчертава глезена и да се вижда и крака
Е разбире се с ботуш също е супер
Аз не съм видяла 7/8 които да седят зле Flutter
Виж целия пост
# 8
с ботушки. не е грозно да се вижда , що?
Абе, сигурно защото все съм ги пробвала на голо и като се видя с едни белезникави крачета между дънките и ботуша... Sick И се отказвам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Абе, сигурно защото все съм ги пробвала на голо и като се видя с едни белезникави крачета между дънките и ботуша... Sick И се отказвам.  Mr. Green

Ама на мен не ми се виждат краката с тези панталони и ботуши, защото панталоните покриват върха на ботушите. Ботушите ми стигат малко до под коляното. 

Ти да нямаш предвид панталони 3/4, които са малко над коляното, а 7/8 са някъде до средата на прасеца? С боти се вижда и кракът, но пък с едни готини чорапи или чорапогащи...  Wink
Виж целия пост
# 10
Ами тези дънки са малко под коляното, но имам само боти. Сега ще търся ботуши, но нищо не ми хваща окото. Е, освен едни в "Ел", които струваха 500 и нещо лева.  #Crazy
Ще се възползвам от съветите ви!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия