Носили ли сте колан за бременни?

  • 3 687
  • 16
Моля някой ако има положителен опит с подобно съоръжение да сподели нещо облегчаващо?
И още - може ли да се носи в горещините?
Виж целия пост
# 1
Въобще нямам представа за какво говориш, за какво служи това нещо, с каква цел са ти казали да го носиш?
Виж целия пост
# 2
Ох, коланът е за голям корем. Идеята е да го придържа по-нагоре и да олекотява натоварването на кръста. Но дали има резултат се питам.
Виж целия пост
# 3
За първи път чувам за такова нещо!?
За какво служи и какво представлява?
Виж целия пост
# 4
Досега не съм чела нищо относно това във форума. А ти по-добре ли се чувстваш като го носиш?
Виж целия пост
# 5
Цитат на: vedrra
Ох, коланът е за голям корем. Идеята е да го придържа по-нагоре и да олекотява натоварването на кръста. Но дали има резултат се питам.


А къде се слага всъщност на талията (то бременните почти нямаме такава)?
Не мога да си го представя и това е!
Звучи ми ужасно, не знам!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Marina M
Досега не съм чела нищо относно това във форума. А ти по-добре ли се чувстваш като го носиш?


Не нося, но ми казаха, че на разходка е добре да нося. Коремът ми върви само напред и центърът на тежестта вече не знам къде е, но кръстът ми не издържа.
Виж целия пост
# 7
ако си в края на бременността - както и да е, но ако имаш още много...... Confused И все пак, гледай да си щадиш кръста, ужасно е да не можеш да си легнеш от болка, а после кръста, дето се вика,  ще ти трябва много.
Виж целия пост
# 8
Zdrasti!
Znachi ima dva tipa kolan za bremenni - edinia predstavliava lenta se omotava otzad prez krusta i otdolu pod korema. Edna vfreme bremennite izpolzvaha tiah. Sega ima specialni gashti - kolan, koito otdolu sa s po - stegnat ili dvoen lastik, a na samia korem sa ot mnogo raztegaema materia. Te naistina sa za po golemi koremi. Az lichno si kupih gashti - kolan na Triuph /i ako ne se luja biaha 32 lv./ i gi nosia kato izlizam navun i se razhojdam. Lichna az se chustvam po dobre s tiah navun, no vkushti gi maham shtoto vse pak sega i toplo i ... nali znaesh. Taka che pomisli si - mojesh da probvash no v po gornite meseci!
Bye i uspeh!
Виж целия пост
# 9
Аз носих известно време след като родих. Бяха ми го изпратили от САЩ. Може би имаше ефект, не съм много сигурна. Друго, което ползвах по дълго време високи ластични гащи. Бяха ми по удобни. Е остана си малко коремче, но мисля, че това е нормално. Няма да ни навреди с нищо ако го ползваш, особено след като казваш, че в момента се чустваш некомфортно.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Denitza
Е остана си малко коремче, но мисля, че това е нормално. Няма да ни навреди с нищо ако го ползваш, особено след като казваш, че в момента се чустваш некомфортно.


Не ми е за корема, който ще увисне или няма да увисне.
Заради кръста е, че много трудно се движа, а пък движение си трябва.
Виж целия пост
# 11
Ето малко и нагледна представа Wink


[/img]http://www.mindthebump.co.uk/pdt/pre/fullbl.jpg[/url]
Виж целия пост
# 12
Мерси, малко настръхвам като ги гледам Sad
Виж целия пост
# 13
Honda,
Мерси за нагледната информация!!
Виж целия пост
# 14
Цитат на: vedrra
Моля някой ако има положителен опит с подобно съоръжение да сподели нещо облегчаващо?
И още - може ли да се носи в горещините?

da. nosila sum. Modela mi beshe podoben na pokazanija po-gore na snimkite, no malko po-olekoten.
Strashno oblekchava tezjestta v krusta v poslednite mesetsi, tova e vjarno. Mnogo e vazjno da se kupi tochnija razmer.
Ne znam kude ot Bg mozje da se kupi. Mojat beshe marka Anita, i struva okolo 30 ewro.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия