соли за вана

  • 730
  • 7
Момичета,

Да ви похваля продуктите на Рефан. Аз скоро ги открих по препоръка на моя колежка. Ходим на щанда в ЦУМ на мецанина, защото работим наблизо, и всеки път си харесвам нещо ново. Новата ми мания са солите за вана. Купувам си по 100 гр. различни всеки път (за по 1 лев  Laughing) и се отдавам на наслаждение на ароматите. И сапуните, които се мерят на грамаж и ти ги режат от пита като кашкавал, много ми харесват - меки са, като с глицерин и с разкошни аромати.
Виж целия пост
# 1
imai v predvid 4e solite ne sa podhodq6ti za pedikurna vana ,trudno se razgrajdat i zapu6vat vani4kata.
Виж целия пост
# 2
Някой знае ли къде във Варна има магазини с продукти на Рефан?
Виж целия пост
# 3
За рефан - разгледайте сайта им - http://www.refan.net/aroma.html
Има интересни неща наистина. Купих соли за вана, но още не съм ги пробвала, така че нямам отзиви.


Някой знае ли къде във Варна има магазини с продукти на Рефан?

 За съжаление обаче, няма публикувани представителните магазини, така че не знам къде са във Варна. Но обиколи около валентина, защото свекърва ми беше подарила едни сапуни от рефан, а тя работи в този район, предполагам, че е там магазина им.

Използвам темата, за да ви питам нещо свързано с ваната:)
Виждали ли сте някъде в бг това: http://www.razzmatazz.co.uk/blitzer.html
Много искам да изпробвам, но ако си ги поръчам от някой интернет магазин ще излезе много скъп транспорта.
Виж целия пост
# 4
Рефан във Варна продават в дрогерията на Червения площад, мисля че се пада срещу Лучано.
Виж целия пост
# 5
Специализиран магазин на Рефан има на кооперативния пазар-една от белите барачки,които се падат  с гръб на Пюскюлиев.Точно срещу него се намират напречните блокове с гаражите отдолу.Дано си ме разбрала.
Виж целия пост
# 6
Страхотни са. Като настина само с тях се оправям. Пълня ваната и 15 мин. след това съм по-добре.
Виж целия пост
# 7
фирмен магазин на Refan във Варна има срещу бившото кино Република
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия