Да си похваля докториците...

  • 346
  • 3
Покрай нощното хранене на Калина настинах зверски и си навлякох много досаден цистит. Пробвах с вани, но не помага и днес от немай-къде звъннах на личната. Изписа ми жената антибиотик и някакво друго лекарство, но настоя да се свържа с педито, че да не навреди на бебка. Педито пък препоръча друго, и двете бяха много загрижени и казваха, че не им се иска да спра кърменето, заради нещо такова и настояваха да кърмя поне до годинката. Има надежда за българската медицина, момичета. Просто ми се искаше да ги похваля, стига все сме плюли лекарите.
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ми браво на тях!
Аз наскоро бях на гинеколог и той ми изписа едни лекарства.Ама като му казах ,че кърмя той пита дали не съм се замисляла вече да го отбивам.Още повече ,че било момченце и щяло да проявява още по-голям интерес към гърдите .Дете се кърмело до една година.Поспорихме малко,ама аз му казах че не съм дошла да споря,а той че няма да спори с убедени на противното мнение.Само дето не му казах да ми пише там нещо ,а не да ми обяснява как да си храня детето.
Виж целия пост
# 2
Ами браво на твоите доктори. То надежда има, а и като във всяка професия има добри и лоши, има и такива, които се интересуват и знаят повече от заученото от учебниците (аз просто не се доверявам на сляпо, само заради медицинска диплома). Но ще се радваме истински, когато препоръките за успешно кърмене станат масова практика, когато ги дават рутинно - не защото са чели и са се интересували извънредно, а защото просто следват стандартни указания. Тогава и по-посредствените доктори няма да имат много място да бъркат.
Виж целия пост
# 3
Аз пък на последната консултация реших да питам педито защо въпреки, че им е ясно за късната схема на захранване и това че се прилага в почти всички страни продължават да препоръчват сокове на 40 дена. Тя ми отговори, че спазват препоръките и плана за захранване на Българската педиатрична асоциация и били длъжни да се придържат към тях #2gunfire

Сега си мисля, че трябваше да питам тази тяхната асоциация до каква възраст пепоръчва кърменето, но то според тая схема на захранване и кърменето не е кърмене като хората Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия