Помогнете да оползотворя хлебопекарната!

  • 812
  • 3
Моля за малко помощ относно машината за хляб.
Купихме си тази на Шнайдер от ХИТ за 65 лв. с 12 програми. Имала отложен старт (поне така твърдяха от ХИТ). И сега основния проблем - вместо книжка ни връчиха 5 хвърчащи листа, които били за всички машини за хляб и ставало и за нашата. Да, ама представа си нямам как да включа отложения старт, приложените (цели) три (цели) рецепти за кои програми са. Има някакви настройки за 1lb, 1.5 lb, 2 lb и пак идва въпросът с рецептите - за кое от трите важат... Абе въобще... Такъв мерак имаме и двамата с мъжа ми за тая машина, обаче не знаем как да я използваме. Моля помогнете.
Виж целия пост
# 1
Моля за малко помощ относно машината за хляб.
Купихме си тази на Шнайдер от ХИТ за 65 лв. с 12 програми. Имала отложен старт (поне така твърдяха от ХИТ). И сега основния проблем - вместо книжка ни връчиха 5 хвърчащи листа, които били за всички машини за хляб и ставало и за нашата. Да, ама представа си нямам как да включа отложения старт, приложените (цели) три (цели) рецепти за кои програми са. Има някакви настройки за 1lb, 1.5 lb, 2 lb и пак идва въпросът с рецептите - за кое от трите важат... Абе въобще... Такъв мерак имаме и двамата с мъжа ми за тая машина, обаче не знаем как да я използваме. Моля помогнете.
Ани виж тук - има рецепти за машина за хляб http://store3.data.bg/gato/
Това енай-голямата тема в готварския за машината http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22004.0

Разгледай ги и ако още нещо не ти е ясно, обади ми се - по-добре на лични. Имам и пълната книжка с инструкции на Шнайдер (свекитата имат такава, аз снимах тяхната инструкция), така че ще ти препиша каквото не ти е ясно, или ще ти пратя копие някак си...
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговорите на Mariely и sladka hapka на ЛС! Много ми помогнахте!
Виж целия пост
# 3
Ани, предложението да ти изпратя упътването на Шнайдера остава. Но ще трябва да е по пощата. Днес опитах да го сканирам - не става, много е бледо копието, което имам. А е 23 страници... Ако все още го искаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия