Розово течение и Утрогестан?

  • 2 312
  • 12
zdraveite vsi4ki,
ot skoro razbrah 4e ste stavam mama - 5-6 sedmici, i poneze ni6ti4ko ne znam za tova veliko sabitie - iska mi se da si pogovora s nqkoq ve4e "znaesta mama", ima li takava... Flutter
Виж целия пост
# 1
Ами давай......
Виж целия пост
# 2
питай де.Никоя от нас няма да ти откаже да ти отговори
Виж целия пост
# 3
ami nai goliamoto mi pritesnenie vsu6tnost e:
ot okolo 10 dena imam rozovo te4enie - o6te kato se poqvi hodih na lekar - toi bez pregled mi dade da pia UTROGESTAN i mi kaza 4e bilo normalno v na4aloto na bremennosta. No ve4e cqla sedmica go pia i nqma rezultat - te4enieto si produlzava, a tova me poburkva ot pritesnenie...Utre si uredih 4as pri drug lekar, prosto ne znam kakvo stava...Ina4e na videozona uz vsi4ko be6e OK ama...Znae6 li ne6to po vuprosa Sad
Виж целия пост
# 4
Аз също пих утрогестан и то доста време. Биха ми и прегнил ....пък нали виждаш лентичката.....бебо вече е на 1 месец. Все пак посъветвай се с друг лекар. На мен 3-ма ми го казаха.Успех и лека и безпроблемна бременност
Виж целия пост
# 5
То4но това щях да те посъветвам и аз - да потърсиш и друго мнение на специалист!
Виж целия пост
# 6
Ако трябва даже и на трети отиди за да спре това течение,защото много време вече няма резултат и може просто лекарството на теб да не ти понася.Лично аз иман негативно отношение към утрогестана.Желая ти успех и леко бременеене newsm10
Виж целия пост
# 7
Здравей и от мен и добре дошла във форума!  Hug

На въпроса ти, аз никога не съм имала течения (от каквото и естество да са), но бих те посъветвала да смениш лекаря си - не ми се струва нормално да изписва лекарство без да те е прегледал.

Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Виж целия пост
# 8
Na men sashto mi biaha izpisali Utrogestan, no tova maj vloshi poveche neshtata. Poluchih po-silno prokarviavane i go spriahme. Mnogo se biah shashnala.
Lekarite go izpisvat zashtoto smiatat che imash progesteronova nedostatachnost. Posle se okaza che imam leko otlepvane na placenta. Sega veche sam v 7-mi mesec. Leka bremennost i ot men:)
Виж целия пост
# 9
Добре дошла при нас. Заповядай в отчетни, при майските мами, там се споделят вълненията около бременността, а и всички сме с термин месец май Hug Не мога да ти дам отговор на въпроса, но ти пожелавам скоро всичко да е наред newsm51
Виж целия пост
# 10
Здравей и добре дошла от мен мама Роси.Бих те посъветвала ако имаш възможност да отидеш на частен лекар,който ще те прегледа и ще ти каже по добре.Не може  Peaceтака да ти предписват някакво лекарство без и ни най малкия преглед.Колкото по рано отидеш толкоз по добре.Успокой се и лека бременост и да родиш хубаво и здраво бебе. smile3522
Виж целия пост
# 11
в началото на моята бременност имах кафеникаво течение, но за ден-два, изписаха ми Утрогестан  и всичко беше ОК

такова продължително течение като при теб задължително изисква преглед при специалист, второ мнение
Виж целия пост
# 12
Миличка,лежане и почивка му е майката.Аз също имах течение,заради което си изкарах 3 седмици в МД,м/у 5-8г.с.Пих и утрогестан и прегнил.Кървих може би около 2 седмици,защото ми казаха,да не си мисля за изписване,докато не спре кървенето(а аз по4ти всеки ден тормозех докторите с въпорса кога ще си ходя).
Но при мен казаха,4е са 2 плодни сака,единият от които най вероятно няма да се развие и се резорбира и затова кървя,но ме наблъскаха яко със лекарства за задържане.И познаха-Сега вече си имам един разбойник,които не мога да настигна по градинките Laughing
Така 4е,спокойно,без тежести и натоварване,наблегни на лежането до към 12седмица,докато "се залепи" плода хубаво.Успех и леко бремеене!!!!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия