Хапе като звяр! Направо съм в безизходица!

  • 679
  • 9
Дъщеря ми хапе! Като звяр! Отскоро е тази мания. Докато бях бременна имаше пак такъв период, който завърши с адски болезнено ухапване на мама по някаква жила на шията ми. Ревах от болка. тогава и тя се разплака, виждайки нещастието на мама, и каза, че няма повече да прави така. И наистина удържа фронта, до преди около месец.
Сега пък най-много го отнася Филип. Горкото дете.  Sad То не е мачкане, стискане, натискане по корема...но хапането е най-ужасно. Днес за кой ли път го ухапа по ръчичката. До кръв. А беше до мен. Милваше го и му се радваше. Погледа ми се отклони за секунда и бебето изпищя. Сега на ръчичката му има червен белег. На мен ми се дорева.
Обикновено не й се караме в такива случаи, за да не намрази бебето. Обясняваме й, че го боли, че така не е хубаво и прочие. Ако ухапе някой от нас - поскарваме й се. Но нищо не помага.
На някой случвало ли се е? Как противодействате?
Сега й растат 3 кътника наведнъж - дали е от това? Ама много време се проточи това хапане....И като я питаме "Защо го хапеш? Искаш да го боли ли?", тя отговаря с "Да" Cry Иначе обяснява колко много го обича, държи тя да го успокоява, да го забавлява и прочие.... Tired
Виж целия пост
# 1
Ухапете я вие:)
Елина така спря да ме хапе.
А когато я ухапа съседчето по пръста...спря да хапе и Диана:)
Виж целия пост
# 2
Ивайло по едно време правеше упорити опити да ме изяде. Хапеше ме направо свирепо. Прочетох някъде един съвет, който приложих успешно-ухапах го и аз. Силно, но не и чак до прегризване, де. Той беше направо шокиран. И до там беше с хапането.
Това лято доста често и за дълго пътувахме до Пловдив, за да може Иво да прекарва повече време с братовчедка си (Кати е по-малка от него с 3 месеца). Двамата много се обичат и все се гушкат, целуват и водят за ръчичка, но опре ли работата до подялба на играчки-често се ступват. Племенницата ми направо налиташе на хапане-направо беше свирепа. Правеше му едни виолетови смучки, дето стояха по няколко дни-ужас. Тогава сестра ми започна да й забранява да играе с Иво, докато не спре с хапането, и й се караше много строго (сестра ми не удря). Да не бъдат заедно за Кати беше много страшно наказание и много плачеше за Иво. Не че спря да го хапе от първия-втория път, но като видя, че работата е сериозна-т.е. ако хапе, стоят в различни стаи-престана. Може така да пробваш-щом Кейти толкова много обича Филип, пробвай да я лишиш от него щом го хапе. Знам ли newsm78
Виж целия пост
# 3

Потвърждавам за 3-ти път!!!  Peace.
На любимата ми съседка  Heart Eyes щерката оставяше "кошарки" на где когото свареше. Цялата ДГ беше изпохапала. За брат си и моята щерката няма да говоря  Crazy...те си бяха вечно на прицел ooooh!. Обаче веднъж дъщеря ми я ухапа и другото дете яко се разрева  Cry. После и майка й я бе ухапала и така престана да хапе детето. Просто усети в/у себе си голямата болка, която причинява на другите и се спря.

Пази Фил и дано бързо свърши зъбоникненето, от което е и хапането!!! Hug
Виж целия пост
# 4
Благодря ви много, но работата е там, че ..... опитахме и с хапане като противодействие. Нъц! Реве като обезумяла и казва, че я боли. Следват обяснения, докато ни излезе пяна на устата. След исвестно време случката се повтаря.
Опитахме и със заплаха, че няма да "пипа" Филип (защото тя така иска:-искам пипна Филияп), че няма да ходи на разходка в морската градина (върховно наказание, докарва я до полуда Crazy), но не би....вече съм наистина много объркана...Казахме й даже, че един ден той ще си го връща, но тя все ощер не може да разбере какво е това... ooooh!
Виж целия пост
# 5
Уф, много лошо -  моята е в разгара на зъбоникненето, останаха най-гадните - кътници и кучешки и вече хапе.......и аз съм на принципа да я ухапете и вие, но явно не е помогнало.
Виж целия пост
# 6
Туфка, не хапете достатъчно силно  Joy

а иначе сериозно, дори да ухапе Филип, а не теб, се прави (ако не си) на много разстроена, плачи си в шепите, отблъсквай я, кажи й, че много те боли и си й сърдита, защото мама има голямо ОХ, когото и да ухапе.
Реви със глас и със сълзи и и кажи, че не я искаш.
И в никакъв случай да не те хваща жал и да й прощаваш бързо и лесно.

Може да не звучи възпитателно, но при нас имаше ефект, дефинитифен - в см. вече не хапе изобщо, забрави я тази екстра. Не стана от веднъж и що театър изиграх...и съм го гонила и отблъсквала бая грубо...докато го разрева и него...но помогна.
Виж целия пост
# 7
Днес беше върха на идиотизма.  #Cussing out Среща на улицата едно момиченце. Докосва го по ръчичката (обикновено така търси контакт с децата), а баба й, казва, че не трябва да се пипат така непознати деца (аз не бях с тях). На свой ред Катерина отвърна: "Искам да го стискам, да го хапя и удрям" #Crazy #Crazy #Crazy Що за звяр имам у дома? ooooh!
Утре тръгва на ясла. Подготвям я как да се държи с другите деца, а тя ми заявява, че щяла да ги хапе и удря, и стиска....леле, всички ли са такива? А доколкото я познавам не е агресивно дете Tired
Виж целия пост
# 8
Туфи, детето на братовчедка ми много хапеше. Отскоро е на ясла, прибра се няколко пъти ухапан и спре да налита на човешко месце. Има светлина в дъното на тунела, дано не е от приближаващия влак.
Виж целия пост
# 9
Ha ha h aaaaaaaa, ако знаех, че така успешно пророкувате тук, досега да бях поискала и други подобни пророчества! newsm48
Вчера (04.10) след успешното представяне в детската ясла отидохме на разходка. Там нашата мадама реши да се люлее на люлки, но при две свободни тя си избра третата, в която имаше насадено бебе на около годинка. И нашата убвица решила да го избута, та да седне тя. ritnik Но, младежа си запазил територията, ухапвайки я жестоко по китката!  smile3517Ами така де, изпросила си го е.
И аз, нали съм звяр, й казах най-безцеремонно, че си го е заслужила, и да не ми реве. Да види хубаво ли е тя като хапе и прочие глупости... Tired ThinkingГоркото дете, вместо да го успокоя аз ликувах Blush Накрая я гушнах  spoko и се полигавихме малко hug, докато й мине. Май постъпих много лошо....стана ми много съвестно. smile3518 Но пък много се надявам наистина да го вземе за урок и да спре с това хапане.... Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия