Седмичката 03.10 - 09.10

  • 2 116
  • 45
Не е за вярване, че съм най-ранобудната.... Mr. GreenХайде да ви пожелая късметлийска седмица и да се похвалите всичките с положителни тестчета Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

п.с Викам да се разпиша и аз , че скоро не съм се вясвала, да не вземете да ме забравите Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Добриутро и от мен Hug
Седмица изпълнена с мнгого щастие и късмет желая. Heart Eyes
Уф момичета виде се началото на студовете вече....пак ще съм като зелка цяла зима Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
И от мен така ! ДУбрЮтрУ де Grinning !
Миленски  Hug , не че ще те забравим мила , ама все пак да чуем как си ... що си , не само да те мислим !
Херич аз колко съм зиморничаваааа...... не мога да ти опиша , брррр !
Късметлийска и усмихната седмица и от мен !
Виж целия пост
# 3
Здрасти, здрасти и от мен. ! Даааааааа наистина се задава баба зима, хи4 не я оби4ам.  bash . Вчера пробвах едни дънки, ами те с толкоз плитка талия, викам си даааааааа даааааааа баба зима само за тях си мисли. Аз колко клинове слагам и фанели манели от долу, пък тез дън4ици ............Ама ко да праим ши са обли4аме кат репи, важното е да сме здрави4ки и да ни е топли4коооооо Mr. Green . Пък гъзарията я забрави  Mr. Green . Знаете ли дали през зимата стават по-вече бебета, нещо ми се върти 4е така беше. Щото все пак лятото от тея горещини, ставало презатопляне на чарковете на мъжовците и материала, май некачествен от там. А бе де да знам.
На мен милички тая седмица ми предстои преглед при Др. Алекснадров, много съм щаствлива, в сряда ще Ви пиша кво е станало. Да видим какво ще каже специалиста, че тея квартални гинеколкожки  smile3513
Виж целия пост
# 4
Денди, радвам се че прегледа е тази седмица, ще чакаме резултатите после Peace С дънките и аз имам този проблем- зимата се чудя какви да си купя, всичко са с ниска талия Confused
Весела седмичка, само хубави неща да ви се случват.

Къде се за губиха Ва и Лали newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз съм тук. LaughingЧета, но няма много за четене..
Мина овулацията, сега чакам. Ще правим и разширена спермограма. И после /ако не стане този цикъл, де Wink/ инсеминация.
Виж целия пост
# 6
и аз съм тук предимно четейки. Нещо са ме малегнали едни такива мисли, гледам много много да не пиша да не развалям настроението.
П.с Лали, все повече се доближаваме до обещанието- взехме вече 2-ри месец да вървим на едни и същи дни в цикъла
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен! И на мен като на Лали ми мина овуто. Но този път даже и мъжът ми е настроен песимистично Sad Каза ми: А, не се надявай! И този път нищо не е станало! Може ли така да ми говори?! То и аз вече не съм голям оптимист, но преди поне ме успокояваше, че има време, че ще стане...А сега какво Rolling Eyes Двама реалисти, които си знаят че няма да стане...
Виж целия пост
# 8
..ако не стане този цикъл, де Wink...

Пу , пу ,... а дано е този бе Лали !

Ей Ва то и аз заради това по - рядко  пиша ....  ама много пусто взе да става  Sad
Аз ви помня обещанието и все чакам и се надявам...

... Двама реалисти, които си знаят че няма да стане...
  А така и накрая - изненадааааа  Grinning   пу , пу , .... !
Виж целия пост
# 9
Айде и аз да се отчета Simple Smile

Хубаво е да си официално сгодена Wink Минаха много гости и много купони, като няй-готино беше празнуването с приятелите ни Simple Smile

А сега да се пооплача Simple Smile завършвам тъпият и така продължителен ремонт, обаче за известно време трябва да седим при майка му и тук идва момента където нищо не ми харесва Simple Smile Искам да сме си отделно и нямам търпение да стане. Всъщност жената е много разбрана и готина, ама се чувствам като на хотел и в тежест. Тя си идва по-рано от мен и готви, а ние само хапваме, дори и чиниите не ни оставя да измием. Ей това не ми харесва - чувствам се като някоя готована, криво ми е.

Инае нищо различно не чувствам или усещам. С изключение на "хотела" всичко си е по-старому, а то си е много готино Wink

Ами това е от мен. Стискам силно палци на очакващите резултатит Simple Smile
Успех дами Simple Smile
Виж целия пост
# 10
аааа момичета без тия NaughtyКакви са тия мрачни мисли...айде горе главата Hug Обичам ви тва е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

добре че не всички по едно и също време сме налегнати от черни мисли та си даваме кураж...щото вие на мен много пъти сте ми вдигали духа
Виж целия пост
# 11
Танюша, както разбирам сте временно при нея, така че потърпи. Кога ще завършите ремонта? Ако ще стоите повече, защо не поговориш искренно с нея - кажи и, че ти тежи, че сте наготово и поискай да си разпределите задълженията.

Ва-ва, вие нова спермограма ли правихте или е онази, за която спомена, че не е много добре преди месец-два?
Виж целия пост
# 12
Лали, онази не беше никак добра- морфологията ни е ужасна. Сега пие хапчета и ще правим нова, предполагам средата на месеца- да минат месеци от лечението и говорихме с Мели да минат и топлите дни.
Аз имам да правя и едни антитела, вече след като видим резултата ще го мислим за по-нататък какво ще правим
Виж целия пост
# 13
Какво пие и кой ви го изписа? Мели ли? И ние средата на месеца ще правим разширена. Confused Много се притеснявам и аз от тази морфология. Какви антитела? Топлите или студените месеци?
Виж целия пост
# 14
 newsm03Здравейте,момичета.Днес пак сте доста активни,доколкото виждам в началото на седмицата,а накрая се изпокривате.Аз очаквам с нетърпение 13.10.Тогава имам РД.А до тогава ще имам и резултат този месец дали се е получило нещо. newsm17
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия