Въпрос към хранещите с Аптамил

  • 1 421
  • 4
Искам да ви попитам кога преминахте на Аптамил2?Пише ,че след 4 месец се сменя 1 с 2.Ще се радвам ,ако споделите опита си с мен! Целувки на всички бебоци  Grinning  !
Виж целия пост
# 1
Ами ние минахме на Аптамил късно, защото се кърмихме. Но имам приятелка, която ползваше - ако не се лъжа май към 5-я месец мина на другото ниво, но не съм сигурна.

Защо не обсъдиш въпроса с педиатъра си?
Виж целия пост
# 2
Аз изчаках още почти два месеца и започнах да му давам Аптамил 2 в средата на 5-тия месец. Но ние имахме колики и през четвъртия месец и не исках да му натоварвам допълнително стомаха, по принцип забавях захранването с месец-два. Въпреки това бебето наддаваше много добре и на консултациите отчитахме добри резултати, беше здрав цяла зима.
Ако нямате колики, би могла и да започнеш с Аптамил 2, а и малко да забавиш - както ти решиш. Аптамилчето е достатъчно хранително и мн.добре балансирано.
Виж целия пост
# 3
Моето бебе до около 7-мия месец беше само на кърма. След това започнах да давам Аптамил 2.
Сестра ми, обаче, не успя да кърми и даваше Аптамил 1, а някъде в средата на 5-тия месец го смени с Аптамил 2.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия