Pravilna poza za spane?

  • 786
  • 11
Zdraveite mai4ici? Iskam da vi popitam v kakva poza e pravilno da spi novorodenoto-na edna strana ili po grab?Sre6tam mnogo protivore4ivi mneniq.Na zapad napalno otri4at postavqne na novorodenoto na edna ili drugata strana.Tam aku6erkite prepora4vat spaneto po grab,za6toto taka ne se pritiskat organite na beb4o i moje da di6a spokoino,a ne da pa6ka i da hripa.A moq priqtelka mi kaza 4e v Balgariq aku6erkite slagat bebka na ednata ili drugata strana i taka u4at i rodilkite.Koe spored vas e pravilno?
  Jelaq vi priqten den?  Laughing
Виж целия пост
# 1
Не знам кое е по-правилно,но в родилното въртяха бебка като на шишче,ту на едната страна,ту на другата,та и аз вкъщи така процедирах,казаха,че по гръб ако повърне може да се задуши,но  33uu
Виж целия пост
# 2
Ами не мисля, че отричат спането на една страна. А и във всеки бебешки магазин можеш да намериш  ей това, което предпазва бебето да се обърне по лице.
Виж целия пост
# 3
На една страна.
По гръб и аз знам, че може да се задуши.
Подпирах го с одеалце, да не се обърне. Нямах от тези неща, за които промена 7of9 .
На дясно дишали по-добре, така съм чувала.
Виж целия пост
# 4
Всички пози са правилни, без спане по корем- то е опасно!
Виж целия пост
# 5
на мен не са ми казвали да е слагам в определена поза.Започнах да я слагам да спи на една страна,като не съм я подпирала с нищо,а тя сама се обръщаше (от тежестта) по гръб.Пробвах няколко пъти и все същото,затова я оставих да си спи по гръб.Когато стана по-подвижна и започна да се върти,сама се обръщаше на една страна и така досега.
Виж целия пост
# 6
Синът ми също спеше по гръб,но главата му почти беше настрани,после си се въртят както им е удовно. newsm53
Виж целия пост
# 7
Всички пози са правилни, без спане по корем- то е опасно!

Защо?
Виж целия пост
# 8
Gre6no e da si mislite ,4e kogato spi po grab beb4eto moje da se zadavi.To glavi4kata mu stoi na edna strana.Ti i da iska6 glavi4kata da stoi nagore ne moje.Tq sama si pada nastrani i beb40 ne moje da se zadavi.
Виж целия пост
# 9
Тук се препоръчва бебето да спи по гръб,като казват че няма риск да се задави ако повърне.Аз моето го слагам така да спи.И наистина главичката винаги е на една страна.Просто така си застава.

Виж целия пост
# 10
Всички пози са правилни, без спане по корем- то е опасно!
Защо е опасно? Моята беба обожава да спи по корем. Спи и на гръб, и на корем, и на ляво и дясно.
Виж целия пост
# 11
Тук препоръчват спането по гръб. Но в болницата я слагаха И на една страна. Аз гледах да я слагам по гръб, а тя като заспеше и си обръщапе главичката на една страна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия