Новата революционна кола-маска

  • 8 243
  • 37
# 15
Побутвам темата, че и на мен ми стана интересно.

За колко време се втвърдява нанесеното, за да се дръпне?
Виж целия пост
# 16
Ами , че то това си е старата кола-маска, която козметичките  стопляха и прецеждаха отново и отново....Според мен тя си остава най-добрата и бих използвала вкъщи, ако се продава готова. Навремето никой не издаваше тайната на приготвяне на колата си и беше невъзможно да си я направиш в къщи без точна рецепта .
Виж целия пост
# 17
podobna kola maska ima i na veet koqto se precejda otnovo i otnovo, obache ne sam q vijdala v bg,polzvah q kogato bqh vav francia,daje izobshto  ne beshe skapa
Виж целия пост
# 18
Здравейте, търсих подобна тема, но, странно за мен, така и не намерих. Интересува ме новата кола-маска Epiltech - http://www.epiltech.bg/ . Търсих отзиви, но са твърде малко за сега. Изглежда ми обещаващо, надявам се, че не е поредния рекламен трик. Ако описаните примущества са истина, смятам ,че си струва.

Здравей!
Преди една седмица си получих колета с поръчаните продукти, но все още не съм ги използвала. Избрах си коледната оферта номер 2 (незнам дали още е валидна) - 3 кутии маска, нагревател, шпатулки за нанасяне и лосион за тяло. Поръчах си ги без да знам дали са ефикасни, без да съм чела и чула каквито и да било отзиви за тях - така на "сляпо"... изкуших се. Далеч съм от мисълта, че намаляват разтежа на космите или пък, че е безболезнено - надявам се единствено да "работи", да скубе всичко. Другото което ми хареса е, че ще ми е винаги под ръка, когато козметичката е заета или пък не ми се ходи примерно. Не че няма обикновени маски за тази работа, но ще разчитам на НЕВЕРОЯТНИ резултати (в домашни условия) предвид ЦЕНАТА!
Сега остава да я изпробвам и веднага ще пиша впечатления дали си заслужава Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Ами , че то това си е старата кола-маска, която козметичките  стопляха и прецеждаха отново и отново....Според мен тя си остава най-добрата и бих използвала вкъщи, ако се продава готова. Навремето никой не издаваше тайната на приготвяне на колата си и беше невъзможно да си я направиш в къщи без точна рецепта .

Къде прочетохте, че се прецежда, аз разбрах точно обратното.
Виж целия пост
# 20
Тази не се прецежда явно, аз казвам , че старата се прецеждаше.А тази ми прилича на нея по начина на нанасяне и по консистенцията, осъвременена един вид.
Виж целия пост
# 21
На мен ми прилича на зелената кола, която също се дърпа само с пръсти.
Виж целия пост
# 22
С такъв вид кола маска, работят от много време в салона на Ив Роше.
Ползват я за по - чувствителни кожи. Само, че е по- гъста, като че ли newsm78

Аз съм пробвала на триъгълник и нямаше тази силна болка от нормалната кола.

Сега дали я ползват още, си нямам и на идея.
Виж целия пост
# 23
С такъв вид кола маска, работят от много време в салона на Ив Роше.
Ползват я за по - чувствителни кожи. Само, че е по- гъста, като че ли newsm78

Аз съм пробвала на триъгълник и нямаше тази силна болка от нормалната кола.

Сега дали я ползват още, си нямам и на идея.

За тази аз говорех, но въпросната е различна, предполагам, зелената я има от мноооооого време. Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Сега ще обясня на мен какво ми се случи.Отидох за кола на триъгълник и и казах искам от тази която се нанася със шпатула.Тя ми каза,ок само че е по скъпо с 2 лева,че била някаква нова,по модерна. Намаза ме изчака няколко секунди,тя се втвърди,и я издърпа.Точно като на клипа.Адски ме боля.А аз си правя от 5 години по принцип и вече са ми много рехави космите.
Виж целия пост
# 25
Аз пък мисля, че едва ли ще има проблем ако я ползваш многократно след прецеждане. Все ми се струва, че пишат да се изхвърля за да им се купува повече. А може и аз да съм много мнителна. Абе ако положителни мнения, ще си купя една кутия да пробвам. Дори и болката не ме притеснява, искам просто всичко да хваща, да не се налага да повтарям по 100 пъти, че мойте косми си растат всеки когато си пожелае.
Виж целия пост
# 26

[/quote]
Здравей!
Преди една седмица си получих колета с поръчаните продукти, но все още не съм ги използвала. Избрах си коледната оферта номер 2 (незнам дали още е валидна) - 3 кутии маска, нагревател, шпатулки за нанасяне и лосион за тяло. Поръчах си ги без да знам дали са ефикасни, без да съм чела и чула каквито и да било отзиви за тях - така на "сляпо"... изкуших се. Далеч съм от мисълта, че намаляват разтежа на космите или пък, че е безболезнено - надявам се единствено да "работи", да скубе всичко. Другото което ми хареса е, че ще ми е винаги под ръка, когато козметичката е заета или пък не ми се ходи примерно. Не че няма обикновени маски за тази работа, но ще разчитам на НЕВЕРОЯТНИ резултати (в домашни условия) предвид ЦЕНАТА!
Сега остава да я изпробвам и веднага ще пиша впечатления дали си заслужава Simple Smile
[/quote]

Хайде пробвай и да споделиш Praynig
Виж целия пост
# 27
Мисля, че това е прословутата бразилска кола - (brazilian wax)
Мислех и аз да си купувам от ибей, но в крайна сметка си взех патрончета с нагревател.
Ето - http://cgi.ebay.co.uk/BRAZILIAN-BIKINI-WAX-LADIES-HAIR-REMOVAL-W … sh=item3efc2eae4a
Виж целия пост
# 28
Ето ги моите впечатления - нищо особено!!! Е, успях все пак да се изчистя, но ми отне ужасно много време + една от кутиите само за триъгълника и малка част от краката, защото се изнервих и не можах да довърша. 1. Трудно ми беше да поддържам температурата с която колата най-добре работи, защото ако се загрее повече става много водниста и гореща, а когато почне да изстива става твърда и започва да се разтяга, т.е ту увеличавам t, ту намалявам и така много пъти. И добре, че си взех нагревателя, защото на парна баня щеше да е кошмарно. 2. Трябва да се улучи точния слой за нанасяне, защото ако се нанесе по-тънък, не може да се отлепи всичко и остава по кожата, след което трябваше да се мажа със зехтин за да махна остатъците, тъй като с отлепената вече маска не могат да се оберът, защото се втвърдява моментално. Абе изобщо - голямо омазване!!! 3. Определено трябва да се повтаря, защото не дърпа всичко от първия път. Особено на по-големите участъци - краката и ръцете. На триъгълника определено ми беше по-лесно.
Ами това е, много трудоемнко беше!
Това са ми впечатленията от първия път, когато се усъвършенствам, сигурно ще съм по-доволна от резултата. Сега го отдавам на моето неумение да боравя с нея.  Wink
Виж целия пост
# 29
Ами значи като всяка кола си е трудно вкъщи, трябва практика..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия