Какво става? Буди се често през нощта.

  • 494
  • 6
Днес малката ми принцеса става на 2 месеца  Hug

Та проблема ни: от 3-4 дни вечер се буди на 2 часа като по часовник и иска да яде. Ставаме в 12, после в 2, 4, 6 и в 8. Суче около 5 минути и заспива на гърдата. Какво става и докога така???
Иначе сме само на кърма. Вода, сокчета и т.н. не давам. Мляко уж имам. Пълним памперса. като спи, спи спокойно.
Виж целия пост
# 1
Ами нямате проблем Grinning Съвсем нормално поведение за дребно човече Grinning Докога ще продължи така само ще си покаже - моето чак сега на 10 месеца взе да проспива понякога цели 4-5 часови интервали нощем,от което обаче аз се будя с гърди на камък Laughing
Виж целия пост
# 2
Еее, какво се оплакваш Laughing Wink, при нас на тая възраст режимът през нощта беше 2,4,5,6,7-  #Crazy ,минава, не се притеснявай Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ами досега се хранихме в 12, после чак в 5, а сега все на цицата ми виси! И от ден на ден иска все повече да е гушната, а аз нещо немога да и отказвам... Като сиамски близнаци сме! Като заспим двете гушнати и залепяме чак като е топло  Laughing Сега основно кърмя - гушкам - кърмя - гушкам... А не беше така доскоро  newsm78

Нямаше да е лошо да обясня откъде ми идат притесненията! Педиатърката ни каза, че е добре вечер беба да не суче често, да можела да си почива (тя и стомахчето и). Гледам аз с недоверчиво око, ама пак ме гложди отвътре...
Виж целия пост
# 4
виж ми лентичката Laughing
Виж целия пост
# 5
Ами досега се хранихме в 12, после чак в 5, а сега все на цицата ми виси! И от ден на ден иска все повече да е гушната, а аз нещо немога да и отказвам... Като сиамски близнаци сме! Като заспим двете гушнати и залепяме чак като е топло  Laughing Сега основно кърмя - гушкам - кърмя - гушкам... А не беше така доскоро  newsm78

Нямаше да е лошо да обясня откъде ми идат притесненията! Педиатърката ни каза, че е добре вечер беба да не суче често, да можела да си почива (тя и стомахчето и). Гледам аз с недоверчиво око, ама пак ме гложди отвътре...
По всичко личи,че се справяте чудесно - кърмене и гушкане през останалото време,точно така се гледа човече Grinning Тези работи за почивката на коремчето ще ги чуваш често - но вътрешното ти усещане съвсем правилно ти подсказва колко да им имаш доверие Wink
Виж целия пост
# 6
Бебата по-добре знае от педиатърката от какво има нужда. За теб може да е уморително сега, но като стане по-голяма сама ще си намира гърдата (ако спи до теб). А някои бебета с порастването дори поразреждат нощните хранения, а други даже и ги спират.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия