санаториуми по програма НОИ 2010година

  • 24 195
  • 25
Някой знае с кои санаториуми НОИ е сключил договори тази година?Разбрах,че има промени и в допълнителното заплащане.
Виж целия пост
# 1
Дали пък не е рано за тази информация?
Виж целия пост
# 2
май е още раничко  Thinking но и аз се интересувам, ако някой има по точна информация
Виж целия пост
# 3
Няма още списък за тази година.В сайта е за 2009.Ще следим.
Виж целия пост
# 4
Аз чух само, че обсъждат да увеличат сумата, която пациентът доплаща.
Виж целия пост
# 5
Много е рано.Всяка гонина започваше в началото на март. За тази година се очаква за февруари,но са  намалени средствата,т.е.  по-малко осигурени ще ползват програмата.за сега няма промяна в условията.
Виж целия пост
# 6
От тази програма могат ли да се възползват деца? От това, което прочетох в сайта  на НОИ, не можах да разбера.
Виж целия пост
# 7
Не деца не могат да ползват тази програма,защото тя е за работещи хора и пенсионери по болест ненавършили пенсионна възраст, т.е. за тези които плащат социални осигуровки. Като тя е създадена с цел те да възвърнат работоспособността си.
А за децата доколкото знам има възможност по здравна каса ,но си разпитайте личната.
Виж целия пост
# 8
А за децата доколкото знам има възможност по здравна каса ,но си разпитайте личната.
Не, няма такава възможност...
Виж целия пост
# 9
ще следя  темата
Виж целия пост
# 10
Някой знае ли дали регистрираните безработни в Бюрото по труда , получаващи парични обезщетения имат право на санаториум към НОИ.
Виж целия пост
# 11
Разбрах,че  тази година НОИ е сключил договори само с 18 санаториуми,за разлика от 63 миналата година.Много малко хора ще се възползват от лечение по този програма.Жалко!
Виж целия пост
# 12
Разбрах,че  тази година НОИ е сключил договори само с 18 санаториуми,за разлика от 63 миналата година....

Това официално инфо ли е?
Виж целия пост
# 13
Разбрах,че  тази година НОИ е сключил договори само с 18 санаториуми,за разлика от 63 миналата година....

Това официално инфо ли е?
Laughing Неофициално разбира се в страницата на НОИ още няма нищо.
Виж целия пост
# 14
Разбрах,че  тази година НОИ е сключил договори само с 18 санаториуми,за разлика от 63 миналата година....

Това официално инфо ли е?
Не е официално ,но е вярно!
Виж целия пост
# 15
Аз доколкото разбрах са намалили дните от 15 на 10. Поне така прочетох в новата наредба.
Виж целия пост
# 16
 

За 2010 г. Националният осигурителен институт сключи договор с “Профилактика, рехабилитация и отдих” ЕАД за следните изпълнители на дейността по профилактика и рехабилитация (заведения):

1. Хотел “Дружба”, гр. Банкя;

2. Балнеохотел “Дружба 2”, гр. Банкя;

3. Хотел “Калина”, к.к. Боровец;

4. Хотел “Констанция”, в. Костенец;

5. Балнеохотел “Велинград”, гр. Велинград;

6. Балнеохотел “Гергана”, гр. Хисар;

7. Балнеохотел “Стряма”, гр. Баня;

8. Балнеохотел “Свети Мина”, Бургаски минерални бани;

9. Почивна станция “Свети Мина - 2”, Бургаски минерални бани;

10. Почивна станция “Жива вода”, Сливенски минерални бани;

11. Балнеохотел “Тинтява”, гр. Вършец;

12. Вила “Тинтява”, гр. Вършец;

13. Хотел “Здравец”, гр. Тетевен;

14. Хотел  “Люляци” , гр. Габрово;

15. Климато-балнеолечебен хотел “Павел баня”, гр. Павел баня;

16. Балнеохотел “Загоре”, Старозагорски минерални бани;

17. Балнеохотел “Роза”, гр. Стрелча;

18. Хотел “Диана”, парк Родопи.

Виж целия пост
# 17
 Peace точно от днес стартира програмата на НОИ.
Виж целия пост
# 18
Не виждам морски хотели в списъка?
Виж целия пост
# 19
Не виждам морски хотели в списъка?
Grinning Ами защото няма.Евентуално "Свети Мина" Бургаски минерални бани,но те са в с.Ветрен и са далечко от морето.
Виж целия пост
# 20
Не виждам морски хотели в списъка?
Grinning Ами защото няма.Евентуално "Свети Мина" Бургаски минерални бани,но те са в с.Ветрен и са далечко от морето.

 Laughing
Вече е квартал Ветрен и е на 15 км. от Бургас.
Виж целия пост
# 21
http://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/

Това има ли нещо общо с програмата на НОИ?  newsm78
Виж целия пост
# 22
http://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/

Това има ли нещо общо с програмата на НОИ?  newsm78
Виж по-горе, са дали точно кои санаториуми са сключили договори с НОИ.
Виж целия пост
# 23
Специализираните болници за рехабилитация обикн. сключват договори със здравната каса по клинични пътеки.
Виж целия пост
# 24
Привет!
Влизам с надеждата някой да ми даде малко повече информация за хотел Люляците в Габрово. Питането ми е свързано със стълби.Wink Майка ми е трудно подвижна и за нея стъпалата са голямо предизвикателство, за това се мъчим да съберем информация, дали за да прави физиотерапията или да излезе на разходка, ще й се налага да слиза и да се качва по стъпала? Тя е много доволна от хотела и физиотерапевтите във Вършец, но там до всяко място в хотела се стига по много /от нейна гледна точка/ стълби и се е измъчила и за това сега търси друго място.
Освен това искам да попитам, дали има наблизо хубави места за разходка, подходящи за малки и доста палави деца, до които да се стига без кола? И въобще около хотела има ли равна площадка, на която да тичат деца?

Всъщност, като се замисля, имам същото питане и за хотел Стряма във Баня, и за хотел Велинград и за Св. Мина в Бургаските минерални бани.
Виж целия пост
# 25
Някой има ли повече информация за балнеохотел "Гергана" Хисар. Как са условията? По колко се доплаща на ден?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия