УНГ препоръчайте

  • 45 126
  • 45
момичета препоръчайте ми УНГ специалист,за възрастни не за деца!
Гледах УНГ клиниката към ВМА,но нямам никакви отзиви за никъде и затова се допитвам до вас
Няма значение платен прием или по здравна каса,просто искам лекар на който можем да се доверим Peace
Виж целия пост
# 1
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. Лекува с едни "самолетчета" - ултразвук, пълно е с деца при него. Разбира се, зависи от случая. Препоръчвам с 2 ръце.
Приема всеки ден между 15 и 18 часа, без час.
Виж целия пост
# 2
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. .....


 Peace
Попов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ВМА приемът е платен. Тел. ти пускам на ЛС.
Виж целия пост
# 3
И приема ли по ЗК? Мже ли и на мен телефона му,искам да водя детето при някого,бяхме юли при Френгов в Транспортна, но искам да чуя друго мнение.
Виж целия пост
# 4
В частния кабинет не работи с касата, само платен е приемът.
А в болницата не знам дали приема с направления, защото аз ходя при него от дете /баща ми беше военен/, а сега и щерката водя и се познаваме от години. Но тел. ще ти пусна, горещо го препоръчвам доктора, имам му пълно доверие  Peace
Виж целия пост
# 5
www.lolov.com
Виж целия пост
# 6
Др.Петров работи в МИ-МВР б-ца на Руски паметник.
Работи със здравната каса, взимате си направление само, а дори и да не носите, може и после да му дадете/аз не бях взела, но нямаше проблем,занесох го после/
Работното му време е от 8-14ч всеки ден.Понякога обаче има оперативни дни и може да се наложи да почакате.

Но е страхотен и най-вече човечен и много разбран!!!!Освен това има добра апаратура за всичко.
Виж целия пост
# 7
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. .....
Попов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ВМА приемът е платен. Тел. ти пускам на ЛС.
bim_bam, необходимо ли е предварително записване? И още нещо - чета и мнения, че хигиенните условия в кабинета му не са на ниво  Rolling Eyes, има ли нещо такова?
Виж целия пост
# 8
Доктор Кирова. Окръжна болница. Peace
Виж целия пост
# 9
Мога ли и аз да помоля за контакти на Д-р Огнян Попов от ВМА?  Rolling Eyes
Водя малкото в Торакс, при Игнат Игнатов, но не мога да кажа, че съм очарована ... след "Не влизам в конфликт с колеги" и най-добрият имуностимулатор е кърмата, купете си от някоя мама-кърмачка ... мисля да не ходя при него повече ...
Виж целия пост
# 10
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. .....
Попов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ВМА приемът е платен. Тел. ти пускам на ЛС.
bim_bam, необходимо ли е предварително записване? И още нещо - чета и мнения, че хигиенните условия в кабинета му не са на ниво  Rolling Eyes, има ли нещо такова?

Да ти кажа честно, в новия кабинет не съм била, ходим предимно в болницата.
В предишния обстановката не беше луксозна, да. Но беше временно в апартамент на стара кооперация, просто беше по - старичко и занемарено, но в никакъв случай мръсно.
Виж целия пост
# 11
д-р Асенова-ВМА
Виж целия пост
# 12
Вчера ходихме при д-р Попов. Адресът се води Яков Крайков 18, срещу Военна б-ца. Приема от 15 до 18 часа, без записване, но децата са с предимство. Беше много внимателен и с подход към детето, да видим дали ще има ефект  Praynig.
Виж целия пост
# 13
Какъв е проблема точно? Аз имах проблеми с ушите и се лутах от лекар на лекар 2 г., докато накрая  откриха какво ми е точно. Наложи се операция. Направи я проф. Кунев и съм страшно доволна от него!
Виж целия пост
# 14
Ох, при голямата ми дъщеря проблем е много уголемената трета сливица, която от градинските хреми възпалява и небните и детето много трудно диша, особено като легне  Sad. Чета и темите за дърпане на уши, но бих я завела в краен случай...
Виж целия пост
# 15
Вчера ходихме при д-р Попов..... Беше много внимателен и с подход към детето, ...

Да, с децата е страхотен  Peace дъщеря ми, която по принцип има страх от лекари, при него ходи абсолютно спокойно и с желание.
Е, на майките се кара понякога, не си пести пиперливи думички, но към децата има страхотен подход. А и е мн.добър лекар.
Виж целия пост
# 16
На мен ми трябва специалист в пълния смисъл на думата,.. бях се насочил към д-р Кирова, но сега се колябая м/у нея и д-р Попов.. винаги не попадам на доктори когато имам проблеми и се лутам като колена кокошка...  Confused И също така може ли да ми кажете колко пари е прегледа в кабинета на д-р Попов?
Виж целия пост
# 17
20-30 лв някъде. Кабинетът е нов и чист.
Виж целия пост
# 18
МОМИЧЕТА АЗ СЪМ АБСОЛЮТЕН НОВАК В ТЕЗИ ФОРУМИ ,ЗАЩОТО НЯМАМ НИКАКВО ВРЕМЕ ОТ РАБОТА И ОТ МЪЖА СИ (ТОЙ ПОСТОЯННО Е НА КОМ),НО МИ СЕ НАЛАГА ДА ПРАВЯ ОПЕРАЦИЯ НА МОЙТА ДЪЩЕРИЧКА ,КОЯТО Е НА4,10 ГОД
2 ДЕНА ЧЕТА И ИЗБИРАМ ЛЕКАРИ ,НО СЕГА ВЕЧЕ НИ Е ЗАПОЧНАЛ ЛЕЧЕНИЕТО Д-Р ЦОЛОВ ОТ ЦЕНТЪР ДЕТСКО ЗДРАВЕ. ИМАТЕ ЛИ МНЕНИЕ ЗА НЕГО И АКО ТРЯБВА ДА ГО СМЕНЯМ ИЛИ ПОНЕ ОПЕРАЦИЯТА ДА Е ПРИ ДР. Embarassed
Виж целия пост
# 19
знам, че в исул- царица йоанна  е специализираната клиника УНГ, но лекар не мога да препоръчам. Иначе аз съм с трета сливица и като дете имах проблеми и пневмонии, въпреки че уж предпазвала. Сега хъркам заради нея  Grinning Laughing Laughing и ако става дума за детето ми бих ги изтръгнала и трите с радост #2gunfire Laughing Laughing
Виж целия пост
# 20
.... и ако става дума за детето ми бих ги изтръгнала и трите с радост :...

 Shocked

А така се действа - кардинално!
Виж целия пост
# 21
... СЕГА ВЕЧЕ НИ Е ЗАПОЧНАЛ ЛЕЧЕНИЕТО Д-Р ЦОЛОВ ОТ ЦЕНТЪР ДЕТСКО ЗДРАВЕ. ИМАТЕ ЛИ МНЕНИЕ ЗА НЕГО И АКО ТРЯБВА ДА ГО СМЕНЯМ ИЛИ ПОНЕ ОПЕРАЦИЯТА ДА Е ПРИ ДР. Embarassed

Много съм доволна от доц.Ц.Цолов! Grinning
Синът ми правеше ангини, кашлица с месеци, хрема със седмици, отити, рязко вдигане на 40 градуса температура. Поставяха ни какви ли не идиотски грешни диагнози, от алергии до моноклеоза и аз слушах лекарите. Close Нали са уж специалисти! Нищо не помага, дори ставаше по-зле.  Най-накрая си грабнах детето и отидох в център "Детско здраве", защото само там не бях ходила. Попаднах случайно на доц. Цолов. Много внимателен, с подход към детето и мен, обясняваше ми на разбираем език, не с лекарските термини. Изпрати ни на някои изследвания (посевки на гърлен секрет, кръв, урина, аудиограма задължително, защото  малкия беше вече с намален слух) и чак след това прецени, че е за операция.  Оперира го лично той, извади му и трите сливици и съм много доволна. Вече 19месеца няма никакви проблеми! Grinning След операцията ходихме около месец на утразвук за синусите в ИСУЛ, струва 2.50лв. на сеанс. Самата операция е безплатна, но за избор на лекар платихме 150лв., защото държах да е точно доц.Цолов. Дори мисля да си извадя и моите сливици при него, защото често правя гнойни ангини и вече ми се отразява на ставите. Съжалявам, че не го послушах тогава, но детето ми беше по-важно в онзи момент! Heart Eyes
Виж целия пост
# 22
  И аз май  трябва да си вадя сливиците - непрекъснати  ангини правя . Направих преди няколко дни посявка на гърлен секрет - стафилококус ауреус - 10 на 5 степен . Утре с резултатат ще ходя при личната ....
Виж целия пост
# 23
С 2 ръце за д-р Златков от болница Токуда.
Виж целия пост
# 24
А за възрастен важат ли същите специалисти, проблемът е с носа и ще се налага оперативна намеса?
Виж целия пост
# 25
А за възрастен важат ли същите специалисти, проблемът е с носа и ще се налага оперативна намеса?

Да, специално за лекаря, когото аз препоръчвам.
Виж целия пост
# 26
Моля Ви кажете доктор в Пловдив и клиника, при нас проблема е на майка ми и то от дете със спукано тъпанче е и непрекъснато възпаление без досега някой да успее да го излекува -търся наистина специалист който да ни обърне много внимание и да направи всичките нужни изследвания    Sad
Виж целия пост
# 27
Здравейте!Искам да попитам за доктор УНГ.Четох за др.Цолов от ИСУЛ,др. Улевинов от Александровска болница,др.Попов от ВМА,др.Тодорова от транспортна болница  и много други.Бихте ли ми препоръчали някой лекар.Става въпрос за сина ми,който е на 5г.Искаме да извадим сливиците му.Третата е вадена като беше на 2г.,след като прекара двустранна пневмония. Rolling Eyes Благодаря Laughing
Виж целия пост
# 28
Здравейте!
Можете ли да кажете дали е добър д-р Попов за трета сливица?Защото на нас това ни е проблема макар,че след толкова специалисти УНГ никой не каза категорично "ДА" или "НЕ" дали има трета сливица дъщеря ми която е на почти 5г. и прави често отото,хреми,кашлици , но рядко хърка нощем. Та дали би ни помогнал????
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 29
Моля кажете за д-р Огнян Попов къде точно му е кабинета в който работи от 15ч.-до 18ч.,срещам различни адреси! Къде точно с-у Военна б-ца?
Добър ли е за трета сливица?
Виж целия пост
# 30
Моля кажете за д-р Огнян Попов къде точно му е кабинета в който работи от 15ч.-до 18ч.,срещам различни адреси! Къде точно с-у Военна б-ца?
Добър ли е за трета сливица?

И аз със същата молба. Или стационарен телефон на кабинета?
Виж целия пост
# 31
Актуалният адрес е ул.Яков Крайков 18,приемно време от 15ч до 18ч.
Виж целия пост
# 32
Д-р Кюлев, болница Токуда, работи и по НЗОК, изключително добър специалист и страхотен човек.
Работи с деца и с възрастни. Той прави 2 операции на майка ми и тя е изключително доволна от него.
Виж целия пост
# 33
На мен ми помогна д-р Улевинов (Александровска болница), но беше преди доста години. Страдах от гнойни отити - беше страшно! Много съм му благодарна!
Виж целия пост
# 34
С две ръце за д-р Попов,преди 23г извади моите сливици,и оттогава не съм имала проблеми,освен някакви незначителни кашлици.
Наистина е много добър,сега водя сина си при него.
Виж целия пост
# 35
Кабинетът на д-р Огнян Попов е преместен на ул. 'Виктор Григорович' 5.
Виж целия пост
# 36
Д-р Златков, УНГ Токуда, спечели мен и детето от първия преглед, вече 7 години само при него.
Виж целия пост
# 37
Д-р Златков,наистина успява да спечели с държание,но до там. При сериозен проблем увисва и не само,че не чува какво му се говори ,но и започва да убижда деликатно. Детето зазляваше,отивам на втори преглед,започва да ме обижда,че съм вманиячена майка,какво съм искала от него,подигра се,че детето нямало секрети, къде съм ги виждала. Накара я да си издуха нослето,ето лек бистър секрет,нищо му няма,буквално ме изгони от кабинета. През ноща детето се събуди от силни болки в ушите и висока  температура. На другия ден отново отивам в Токуда,за мой късмет не попаднах на него. Не само,че детето се оказа с бактериална инфекция ,задната хрема засегнала и ушите. Оказахме се ,че има серозен отит,който той след 3 месеца ходене при него не беше диагностицирал и упорито твърдеше,че неговите колеги само заради пари искали да вадят третата сливица. Серозния отит беше резултат от прекалено голяма трета сливица.
Виж целия пост
# 38
Кабинетът на д-р Огнян Попов е преместен на ул. 'Виктор Григорович' 5.

ЗДРАВЕЙТЕ,

Някой ходил ли е скоро при д-р ПОПОВ? На телефона , който го има в Интернет на адреса на Виктор Григорович, никой не се обажда.
Виж целия пост
# 39
Добър ден! Искам да споделя и моето мнение по въпроса с третите сливици. Когато бях около 12-годишна започнах да имам проблеми с ушите. Започнах да боледувам почти постоянно със силни болки в ушите и постоянно бях на антибиотици. Майка ми обиколи всички доктори в родния ни град за решение на проблема, дори се стигна до пукане на тъпанчето заради гной и понижен слух. Тъкмо малко спокойствие и всичко отново започна да де повтаря, докато друг доктор не съобщи, че трябва да ми спукат и двете тъпанчета. Майка ми отказа и дойдохме в София, във ВМА при доктор Попов с последни надежди след двугодишен терор. С първия поглед в устата ми той откри уголемен трета сливица, която досега никой не беше забелязал и от там всъщност е идвал целия проблем. Насрочи ми безкръвна операция за пречахване на сливицата и вече около 10 години забравих за болките в ушите. Горещо препоръчвам д-р Попов!
Виж целия пост
# 40
Кабинетът на д-р Огнян Попов е преместен на ул. 'Виктор Григорович' 5.

ЗДРАВЕЙТЕ,

Някой ходил ли е скоро при д-р ПОПОВ? На телефона , който го има в Интернет на адреса на Виктор Григорович, никой не се обажда.

Телефонът в интернет: 088 884 3195 е актуален. Възможно е да е бил с пациент и за това да не е имал възможност да Ви вдигне.
Виж целия пост
# 41
Здравейте, някой знае ли дали д-р Попов все още оперира във ВМА?
Виж целия пост
# 42
Знаете ли дали д-р Попов преглежда всеки ден? Трябва ли да си запиша час предварително?
Виж целия пост
# 43
Здравейте,
Споделям нашето неприятно посещение при „професор“ Огнян Попов УНГ в частният му кабинет на Адрес: ул. „Виктор Григорович“ 5. Още със влизането в „кабинета“ му обяснихме от симптомите и лечението с което сме правили до сега при което той само махна с ръка и отговори „това не ме интересува, аз от тук виждам че какъв е проблема..“ и започнаха едни реторични въпроси „майче, реката от къде тече? Отгоре надолу или отдолу нагоре?“ „майче, бебето като се роди какво прави“?? Отношението му е изключително надменно, тип „Професор Вучков“ Мислещ се за божество дървен философ. Обижда ни през цялото време как сме го оставили детето недоизлекувано и колко лоши родители сме били.
Хигиената в „кабинетът“ е абсолютна НУЛА. Работи се с няколко инструмента свободно седящи на бюрото му – нищо не е чистено и дезинфекцирано отдавна и си личи. С едни и същи инструменти бърка в носа и гърлото на всички болни. И резултата дойде още същата вечер след прегледа – бебето ни вдигна 39градуса, а отидохме с обикновена хрема. С тези инструменти заразява абсолютно всичко което допре, можеби и това му е целта.
Техниката с която работи е някакъв руски звуков апарат „Витафон“ от 1994та, който можеш да си поръчаш от съветски телешоп. Та това „чудо“ го поставя на всеки пациент без да се чисти или хигиенизира. Ако си имал късмета някой  преди теб да е бил с варицела или друга контактна болест си я хваща и детето ти.
На всичките ни въпроси – какъв е този апарат, как действа, с какво помага,  се отговаряше уклончиво и целенасочено ни отклоняваше въпросите. Така и не разбрахме този шарлатански апарат как точно помага или вреди, но и няма да задълбочавам там. На края на прегледа му предложих направлението за УНГ което имахме от педиатърката, а той каза че не работи с такива. За посещението ни взе 40лв, а целта му беше пак да отидем при него на следващият ден за да продължи „лечението“. На въпросът ми, добре а касова бележка ще ни дадете ли? Отговорът му беше категоричен – „не работим с касови бележки“.  С какво този шарлатанин заслужава да преглежда по 4-5 деца на час и да прибира толкова много пари без да отчита нищо на държавата?
Още с отиването на адреса ни направи впечетление, че звънецът не работи (вероятно нарочно) и трябва да се обадиш по телефона за да те пуснат. Вътре само една табелка „УНГ“ – без абсолютно никакви уточнение кой работи там, кога, както е в нормален лекарски кабинет. Стените абсолютно празни – без да има никаква информационна табела, работно време, ценоразпис. „Кабиненът“ му е 1 бюро, 2 стола и 1 лампа, нищо общо с медицински кабинет. До колкото проучих вече няколко пъти си е сменял адресът.
За професор го бива, понеже е дървен философ, не приема и не слуша какво му говориш. На 2 от децата след нас изнесе абсолютно същата лекция/репертоар като на нас и постави същата диагноза – плащай и утре ела пак да ми платиш. За мен това е нищо повече от един шарлатанин, бивш лекар, превърнал се в „бяла мафия“ която има за цел само да ти вземе парите, без да го интересува здравето на детето или човека срещу него. Ако желаете да се сблъскате с шарлатанин от класа – заповядайте в кабинетът на Огнян Попов УНГ.
Виж целия пост
# 44
Здравейте,
Споделям нашето неприятно посещение при „професор“ Огнян Попов УНГ в частният му кабинет на Адрес: ул. „Виктор Григорович“ 5. Още със влизането в „кабинета“ му обяснихме от симптомите и лечението с което сме правили до сега при което той само махна с ръка и отговори „това не ме интересува, аз от тук виждам че какъв е проблема..“ и започнаха едни реторични въпроси „майче, реката от къде тече? Отгоре надолу или отдолу нагоре?“ „майче, бебето като се роди какво прави“?? Отношението му е изключително надменно, тип „Професор Вучков“ Мислещ се за божество дървен философ. Обижда ни през цялото време как сме го оставили детето недоизлекувано и колко лоши родители сме били.
Хигиената в „кабинетът“ е абсолютна НУЛА. Работи се с няколко инструмента свободно седящи на бюрото му – нищо не е чистено и дезинфекцирано отдавна и си личи. С едни и същи инструменти бърка в носа и гърлото на всички болни. И резултата дойде още същата вечер след прегледа – бебето ни вдигна 39градуса, а отидохме с обикновена хрема. С тези инструменти заразява абсолютно всичко което допре, можеби и това му е целта.
Техниката с която работи е някакъв руски звуков апарат „Витафон“ от 1994та, който можеш да си поръчаш от съветски телешоп. Та това „чудо“ го поставя на всеки пациент без да се чисти или хигиенизира. Ако си имал късмета някой  преди теб да е бил с варицела или друга контактна болест си я хваща и детето ти.
На всичките ни въпроси – какъв е този апарат, как действа, с какво помага,  се отговаряше уклончиво и целенасочено ни отклоняваше въпросите. Така и не разбрахме този шарлатански апарат как точно помага или вреди, но и няма да задълбочавам там. На края на прегледа му предложих направлението за УНГ което имахме от педиатърката, а той каза че не работи с такива. За посещението ни взе 40лв, а целта му беше пак да отидем при него на следващият ден за да продължи „лечението“. На въпросът ми, добре а касова бележка ще ни дадете ли? Отговорът му беше категоричен – „не работим с касови бележки“.  С какво този шарлатанин заслужава да преглежда по 4-5 деца на час и да прибира толкова много пари без да отчита нищо на държавата?
Още с отиването на адреса ни направи впечетление, че звънецът не работи (вероятно нарочно) и трябва да се обадиш по телефона за да те пуснат. Вътре само една табелка „УНГ“ – без абсолютно никакви уточнение кой работи там, кога, както е в нормален лекарски кабинет. Стените абсолютно празни – без да има никаква информационна табела, работно време, ценоразпис. „Кабиненът“ му е 1 бюро, 2 стола и 1 лампа, нищо общо с медицински кабинет. До колкото проучих вече няколко пъти си е сменял адресът.
За професор го бива, понеже е дървен философ, не приема и не слуша какво му говориш. На 2 от децата след нас изнесе абсолютно същата лекция/репертоар като на нас и постави същата диагноза – плащай и утре ела пак да ми платиш. За мен това е нищо повече от един шарлатанин, бивш лекар, превърнал се в „бяла мафия“ която има за цел само да ти вземе парите, без да го интересува здравето на детето или човека срещу него. Ако желаете да се сблъскате с шарлатанин от класа – заповядайте в кабинетът на Огнян Попов УНГ.
Виж целия пост
# 45
... СЕГА ВЕЧЕ НИ Е ЗАПОЧНАЛ ЛЕЧЕНИЕТО Д-Р ЦОЛОВ ОТ ЦЕНТЪР ДЕТСКО ЗДРАВЕ. ИМАТЕ ЛИ МНЕНИЕ ЗА НЕГО И АКО ТРЯБВА ДА ГО СМЕНЯМ ИЛИ ПОНЕ ОПЕРАЦИЯТА ДА Е ПРИ ДР. Embarassed

Много съм доволна от доц.Ц.Цолов! Grinning
Синът ми правеше ангини, кашлица с месеци, хрема със седмици, отити, рязко вдигане на 40 градуса температура. Поставяха ни какви ли не идиотски грешни диагнози, от алергии до моноклеоза и аз слушах лекарите. Close Нали са уж специалисти! Нищо не помага, дори ставаше по-зле.  Най-накрая си грабнах детето и отидох в център "Детско здраве", защото само там не бях ходила. Попаднах случайно на доц. Цолов. Много внимателен, с подход към детето и мен, обясняваше ми на разбираем език, не с лекарските термини. Изпрати ни на някои изследвания (посевки на гърлен секрет, кръв, урина, аудиограма задължително, защото  малкия беше вече с намален слух) и чак след това прецени, че е за операция.  Оперира го лично той, извади му и трите сливици и съм много доволна. Вече 19месеца няма никакви проблеми! Grinning След операцията ходихме около месец на утразвук за синусите в ИСУЛ, струва 2.50лв. на сеанс. Самата операция е безплатна, но за избор на лекар платихме 150лв., защото държах да е точно доц.Цолов. Дори мисля да си извадя и моите сливици при него, защото често правя гнойни ангини и вече ми се отразява на ставите. Съжалявам, че не го послушах тогава, но детето ми беше по-важно в онзи момент! Heart Eyes
        Здравейте! Аз съм от дълго време със синузит. Къде правят ултразвук в ИСУЛ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия