Гостът в "На кафе"

  • 8 566
  • 20
Момичета, помогнете, включих късно телевизора - кой беше гостът-билкар при Гала.
Виж целия пост
# 1
http://vbox7.com/play:ea16f272
Този човек беше гост.
Виж целия пост
# 2
Как мислите, дали наистина може да лекува алергии?
Има ли някой, който се е излекувал при този човек?
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376842.0 тук има тема за Гала
Виж целия пост
# 4

Авторката се интересува от име и координати на госта на Гала, а не от самата Гала.
Виж целия пост
# 5
Как мислите, дали наистина може да лекува алергии?
Има ли някой, който се е излекувал при този човек?
Моето мнение,че е супер некомпетентен човек,не мога да кажа и билкар.
Слушах го много внимателно,трябва да му призная,че поне си е направил труда да научи думата алерген.Но е смешно и пак казвам,некомпетентно да се твърди,че чрез "очистването на кръвта" (поне според него такъв е принципа)се лекуват всякакви алергии.Такова понятие "очистване на кръвта няма".
За семената от бъзе няма да коментирам въобще аргумента му,защо трябва да са сухи,а не пресни ooooh! ''по-малко цапали''
Да си беше положил малко усилия да почете,след като''лекува'' всякакви алергии:
примерно:имунна система,отговор на имунната система,IgE-антитела..........Ама нейсе.
Много му куца на този човек билкарството
Виж целия пост
# 6
да и там можеше да си зададе въпроса, а не да пуска нова тема, а гостът се казва: Дончо Тонев билкар, пише във вестник Доктор
Виж целия пост
# 7
Моето мнение,че е супер некомпетентен човек,не мога да кажа и билкар.
Слушах го много внимателно,трябва да му призная,че поне си е направил труда да научи думата алерген.Но е смешно и пак казвам,некомпетентно да се твърди,че чрез "очистването на кръвта" (поне според него такъв е принципа)се лекуват всякакви алергии.Такова понятие "очистване на кръвта няма".
За семената от бъзе няма да коментирам въобще аргумента му,защо трябва да са сухи,а не пресни ooooh! ''по-малко цапали''
Да си беше положил малко усилия да почете,след като''лекува'' всякакви алергии:
примерно:имунна система,отговор на имунната система,IgE-антитела..........Ама нейсе.
Много му куца на този човек билкарството

Ясно, разбрах  Wink
Виж целия пост
# 8
Как мислите, дали наистина може да лекува алергии?
Има ли някой, който се е излекувал при този човек?
Моето мнение,че е супер некомпетентен човек,не мога да кажа и билкар.
Много му куца на този човек билкарството

Ма той си каза човека ,че е бил полицай преди или нещо такова- каква компетентност търсиш там  newsm78/нищо лично към полицаите ,всъщност/
Виж целия пост
# 9
Ма той си каза човека ,че е бил полицай преди или нещо такова- каква компетентност търсиш там  newsm78/нищо лично към полицаите ,всъщност/

Аз не гледах предаването. Включих накрая и чух, че става въпрос за алергии  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
http://www.facebook.com/groups.php?ref=sb#/group.php?gid=64309406694

Вижте тук коментарите , някъде мернАх телефон
Сега не моага да вляза във ФБ зацикли иначе , щях да го дам
румид , като е бил полицай , не може ли да има хоби - билки?
Или е много остро да имаш хоби Naughty

PP Ето тея телефони са дали , незнам доколко са верни 0898764868 или 038 642 823
Виж целия пост
# 11
http://www.facebook.com/groups.php?ref=sb#/group.php?gid=64309406694

Вижте тук коментарите , някъде мернАх телефон
Сега не моага да вляза във ФБ зацикли иначе , щях да го дам
румид , като е бил полицай , не може ли да има хоби - билки?
Или е много остро да имаш хоби Naughty

PP Ето тея телефони са дали , незнам доколко са верни 0898764868 или 038 642 823


О ,нее ,имах предвид професионална компетентност Embarassed/в случая компетентност на професионален билкар,а той е полицай.../
Виж целия пост
# 12
Има много хора, които се занимават с билки и нищо не разбират от имунна система, антитела и т.н., даже не разбират как и защо действат билките, просто са научили, че тази билка действа така, а другата по друг начин. Това не пречи билките да не помагат по някакъв начин на организма. Не мисля, че нужно всяка баба дето вари билки да е учила медицина, а и в повечето от случаите дори да не помага отварата, то и по никакъв начин не вреди. Все пак не е като да си експериментираш с лекарства, въпреки, че и тук е нужно да внимаваш и да се опиташ да провериш какво ти дават. Това е то народната медицина - варене на чайчета, налагането с лук, печен боб, баенето, плюенето в пазва и леенето на куршум.

Честно казано аз не бих отказала да пробвам и това, защото имам кожна алергия, за която при различни доктори съм ходила, но резултатите винаги са били временни и отново се проявява. 
Виж целия пост
# 13
Явно човекът не е от най-компетентните, но може пък да разбира нещичко. Май ще трябва да прочета повече...
Виж целия пост
# 14
Има много хора, които се занимават с билки и нищо не разбират от имунна система, антитела и т.н., даже не разбират как и защо действат билките, просто са научили, че тази билка действа така, а другата по друг начин. Това не пречи билките да не помагат по някакъв начин на организма. Не мисля, че нужно всяка баба дето вари билки да е учила медицина, а и в повечето от случаите дори да не помага отварата, то и по никакъв начин не вреди. Все пак не е като да си експериментираш с лекарства, въпреки, че и тук е нужно да внимаваш и да се опиташ да провериш какво ти дават. Това е то народната медицина - варене на чайчета, налагането с лук, печен боб, баенето, плюенето в пазва и леенето на куршум.

Честно казано аз не бих отказала да пробвам и това, защото имам кожна алергия, за която при различни доктори съм ходила, но резултатите винаги са били временни и отново се проявява.  
Убедена ли си в това ,което пишеш?Нали не смяташ,че всичко де що расте на поляната у ваше село е билка и е безопасно.
Ей от такива пенкилери,които разбират от всичко преди време  група дечица се бяха натровили с Бучиниш.
За представите ти отнсно народната медицина  ooooh!


Ако някой път се нараниш пази Боже цункай го и ще мине  може и да препикаеш мястото,т'ва е народна медицина Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия