Маточна лигавица

  • 2 060
  • 8
След поставяне на Прегнил,фоликула ми се е спукал,но на УЗ д-ра видя,че лигавицата била 7 мм,а трябвало 8-9-11мм,пия дуфастон за да се задебели
Знете ли кога настъпва имплантирането и въобче някой имал ли еподобен проблем.Вероятната причина била малко ниско естрогени в първата половина на цикъла,но не съм била за хормонални изследвания
Виж целия пост
# 1
Всичките ми хормони са в норма, но пък и моята лигавица е тънка - 9 мм около овулацията. Затова приемам допълнително прогестерон, но незнам дали има ефект. Резултат няма.
Виж целия пост
# 2
от колко време няма резултат
Аз имам 1 спонтанен аборт,от преди 4 месеца
Виж целия пост
# 3
Всичките ми хормони са в норма, но пък и моята лигавица е тънка - 9 мм около овулацията. Затова приемам допълнително прогестерон, но незнам дали има ефект. Резултат няма.

Лали, не са ли те гледали на УЗ във втората половина, колко става лигавицата след прогестерона.
Виж целия пост
# 4
Дпбре,някой все пак имал ли е проблем с дебелината на лигавицата,провеждал ли е някакв лечение,имало ли е резултат.
Възможно ли е инцидентно в някои цикали лигавицата да е по-тънка
Виж целия пост
# 5
Веселка, преди 1 месец ми откриха извънматочна бременност, обаче до последно изобщо не вярваха, че съм бременна, защото лигавицата на матката ми не била изобщо удебелена. Е, в крайна сметка се доказа бременността и коментарът на доктора беше: Ами разни организми разни реакции  Thinking
Така че не знам дали е редно да се вживяваш, че лигавицата не била не знам колко си милиметра - може просто при теб да е така  newsm78
Виж целия пост
# 6
Така де, моята като е доста дебела, да не съм бременна Cry
Виж целия пост
# 7
е да,ама все пак ако стане оплождане и лигавицата е тънка няма как да се имплантира тая пущина.То тва зачеване поредица от няколко неща и не се знае на кой етап какво  няма да стане като хората.
Виж целия пост
# 8
Мда, именно!

Направо се чудя как въобще става, при някои че и веднага newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия