Петна по лицето...

  • 1 054
  • 9
Здравейте, искам да попитам има ли мами , с появили се петна по лицето , в резултат от бременността...и ако има , с какво ги третират....На мен ми се появиха , и незнам да ли ще изчезнат някога.....
Виж целия пост
# 1
Виж тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3993&postdays=0& … =asc&start=45
Виж целия пост
# 2
Zdravei mila Stpetrova, na men mi se poiaviha petna ot edni hormonalni tabletki nad usnite ,ot slunceto potumniavat i napravo se poburkvam ,kato mustaci sa.Hodih na dermatolog i mi predpisa edin izbevasht krem ot koito sum mnogo dovolna,sega petnata pochti ne si lichat. Grinning  No moje bi nai dobre e da se posuvetvash s dermatolog i ti  Wink
Виж целия пост
# 3
Да, всичко е свързано с хормоните и слънцето.
Аз също имам петна по лицето, но ще чакам да родя и да мине лятото, за да ги боря.
Миналата година след спонтанния аборт също ми бяха излязли. Ходих на кожен лекар и той ми предписа лечение за на есен.
Ако не стане с избелващи кремове / които на мен ми помогнаха тогава/, каза че щял да ме прати на химически пилинг. Правели се няколко процедури и - готово.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Sunny bunny
каза че щял да ме прати на химически пилинг. Правели се няколко процедури и - готово.


Готово - другия път. А как боли, бедна ти е фантазията.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: AFRODDITA


Готово - другия път. А как боли, бедна ти е фантазията.


Е, не съм ги пробвала - не стигнах до там.
Виж целия пост
# 6
Blagodarq vi za INFOTO....
Виж целия пост
# 7
Цитат на: wind
Zdravei mila Stpetrova, na men mi se poiaviha petna ot edni hormonalni tabletki nad usnite ,ot slunceto potumniavat i napravo se poburkvam ,kato mustaci sa.Hodih na dermatolog i mi predpisa edin izbevasht krem ot koito sum mnogo dovolna,sega petnata pochti ne si lichat. Grinning  No moje bi nai dobre e da se posuvetvash s dermatolog i ti  Wink


zdravey.
  bi li mi kazala imeto na krema.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Sunny bunny
Да, всичко е свързано с хормоните и слънцето.
Аз също имам петна по лицето, но ще чакам да родя и да мине лятото, за да ги боря.
Миналата година след спонтанния аборт също ми бяха излязли. Ходих на кожен лекар и той ми предписа лечение за на есен.
Ако не стане с избелващи кремове / които на мен ми помогнаха тогава/, каза че щял да ме прати на химически пилинг. Правели се няколко процедури и - готово.


Абе Sunny bunny, какъв крем за избелване използваш???
Виж целия пост
# 9
Има много добър крем в колекцията на Ориифлейм. Но трябжа да се ползва след раждането. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия