Дали не харесва млякото?

  • 396
  • 5
От самото начало дохранвам Ники с Фризолак и досега винаги си го е изяждал и от там съдя че му е харесвал, но от вчера не иска изобщо да захапе биберона  Sad цукне малко и спира Confused. Кърмя го и след това дохранвам и  досега винаги е бил лаком и си е изяждал вси4ко от шишето.
Ако  на някой му се случвало нека каже,  така ли правят бебчовците ако  не им харесва или е нещо друго Sad.
Виж целия пост
# 1
Ами, ако се е нахранил с кърмата разбира се, че няма да иска и шишето.
Виж целия пост
# 2
Ами до сега се не му стигаше и аз за това дохранвам newsm78
Виж целия пост
# 3
Как си разбрала, че не му стига??? Спри добавката и давай само на кърма - кърми на поискване без да се съобразяваш с часове! Аз съм убедена, че имаш достатъчно кърма, за да нахраниш бебето си! Това е най-ценното, което можеш да му дадеш!!!
Виж целия пост
# 4
Ами gincheto , Разбрах че не му стига понеже след кърмене продължаваше да палаче и да си върти главата  с отворени уста в търсене да захапе нещо
Виж целия пост
# 5
Това е напълно нормално поведение за толкова малко бебче! Просто му дай пак гърда! Освен че се наяжда с нея, то се успокоява! Ванко ми е висял с часове на гърдите и това не ми е пречело, а напротив - бях сигурна, че правя най-доброто за детето си! Освен това бебетата много бързо се изморяват да сучат и имат нужда от почивка, затова пускат гърдата, но после пак я търсят, защото са гладни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия