Рожден ден

  • 1 030
  • 24
Смятах утре (точно на рожденния и ден) да ви пусна снимките от партито на Изабела, но решихме да прекараме деня в Отава и затова ще го направя сега.
Партито беше супер! Разчистихме солариума (където живее Ейнджъл; то си и личи по изядените бордюри на пода Embarassed Embarassed Embarassed) и там оставихме място за игра; аз приготвих почерпки за майките и децата (общо 8 бройки деца с 4 майки + един баща и ние, двете семейства - нашето и на зълва ми). Децата крещяха, гониха се из стаите, момиченцата гониха момченцата с една змия, голямо крещене беше! В един момент момиченцата се преоблякоха в роклите на Изабела. За завършек имаше торта (Дора) с шампанско (безалкохолно, от ИКЕА), но както се вижда от снимката, Дора и Бутс бяха извадени веднага от тортата и затова върху нея има само дупки.  Laughing След като децата си заминаха имахме още 2 партиди гости, така че аз и досега отпочивам от партито.....
Днес ще занеса торта в училище - този път Барби, а утре ще отидем заедно на обяд. Нашето празнуване край няма!
Ето и снимките:
http://community.webshots.com/user/isabellamarie1
Последния албум
Виж целия пост
# 1
Тебе май голямо безсъние те гони, Лауричке!
Какво е това ставане в 5 ч да пускаш снимки
Отивам да гледам и после ще коментирам Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Тебе май голямо безсъние те гони, Лауричке!
Какво е това ставане в 5 ч да пускаш снимки
Отивам да гледам и после ще коментирам Mr. Green

Аз съм будна по-отдавна... Ами то остава ли ми време през деня да пиша във форумите?  Затова влизам рано сутрин (аз съм си ранобудница) и вечер.
Виж целия пост
# 3
Ей, голяма сладурана е.....Искам и аз такова момиченце  Cry Давай рецепта /да я ползвам за в бъдеще....../ Wink
Виж целия пост
# 4
Ей, голяма сладурана е.....Искам и аз такова момиченце  Cry Давай рецепта /да я ползвам за в бъдеще....../ Wink

Правено на Свети Валентин с много любов.
Виж целия пост
# 5
На мама ангелчето!  Hug  babydust7 С тая захарна рокличка да я хванеш от единия край и да приключиш с другия от гушкане и целуване

Ама и ти си се постарала с тия хапки, торти и сладки - ослюнчих се докато гледах, че тука обедно време настана и трябва да ходя да готвя

Да ти е жива и здрава балеринката и много много да се обичате!
Виж целия пост
# 6
Много са хубави снимките, Лаура - каква тортичка само, какьв купон. Онези снимки с хапките и мезенцата сьщо бяха много апетитни Wink
Дьщеря ти е такава принцеса с тази рокличка и панделка Hug. Радвам се, че децата са се налудували и всичко са останали доволни от партито !!! А тази торта "Барби" за училището ти ли ще я правиш?  chef
Виж целия пост
# 7
Да ви е жива и здрава рожденничката   bouquet
Много са хубави снимките, а тя Изабела е голяма сладуранка, само радости да ви носи Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Много са хубави снимките, Лаура - каква тортичка само, какьв купон. Онези снимки с хапките и мезенцата сьщо бяха много апетитни Wink
Дьщеря ти е такава принцеса с тази рокличка и панделка Hug. Радвам се, че децата са се налудували и всичко са останали доволни от партито !!! А тази торта "Барби" за училището ти ли ще я правиш?  chef

Аз мислех да я правя, заради момченцето с алергията, но в последния момент учителката ми каза, че той не можел да пие мляко всеки ден; иначе ядял млечни продукти, така че я поръчахме от магазина.  Embarassed Всичко е от магазина. Аз само го сложих във фурната и след това на масата.
Изабела получи роклята от свекърва ми (тя сега и купува дрехи от Monsoon) + колие с тяхните снимки вътре. Много мил подарък! Ние и купихме Фиши и Голди (няма нужда от обяснение, нали?). Сега сме седемчленно смейство - аз, мъжа ми, Изабела, Ейнджъл, Суити, Фиши и Голди...........
Виж целия пост
# 9
лелеее, сладката ми балеринка тя голяма  сладунка.  Hug
виждам много са се забавлявали, и децата и вие. Зна4и празниците при вас са "3 дена яли, пили и се веселили"  Grinning Голямо приготовление е паднало, да ти е жива и здрава красавицата.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 10
Малък Ангел  Hug Heart Eyes. Да ви е жива и здрава Лауричка. Кукла.
На играта с магарето кой победи  Wink Grinning - мама включи ли се Flutter Какви са другите игри, които си им организирала. Едната я направих на "Пас дъ парсел" Crazy
Ох, пък от масата.......Ей там ония рачешки крачето (поне такова си мисля, че е - панираното?! - месо от рачета Grinning)
Ще чакам да допълниш и вторият албум, който само си открила, но няма снимки Flutter  bouquet
Виж целия пост
# 11
я разкрий тайната, какво е това?

Виж целия пост
# 12
я разкрий тайната, какво е това?

...
Да ти ги издам ли Wink аз.
Тук поне ги продават замразени и само трябва да се размрази пакета
Скариди и вътре с някакъв топинг (това в паничката). И мене много ме кефи декорацията им и бях купила такива за юбилея на половинката Flutter
Виж целия пост
# 13
я разкрий тайната, какво е това?

...
Да ти ги издам ли Wink аз.
Тук поне ги продават замразени и само трябва да се размрази пакета
Скариди и вътре с някакъв топинг (това в паничката). И мене много ме кефи декорацията им и бях купила такива за юбилея на половинката Flutter

Хондичка, къде ги видя тезси раци? Накара ме да си преговоря снимките, но няма раци? newsm78 Има Pogo sticks, pizza poppers, meatballs & sausages on sticks & shrimp (най-вероятно за това става въпрос в постинга на Тея; не видях снимката). По-специалните неща ги запазих за възрастните гости. Тук скаридките (shrimp) са на много достъпни цени. От Изабела зная, че децата предпочитат малките скаридки, а не големите и толкова по-добре, защото един от тези "кръгове" ми струва 3$, докато големите скариди са някъде към 12$. Най-вероятно не сте забелязали, но реших да внеса лек "национален" елемент Mr. Green и подредих малки доматчета с бели лукчета и зелени маслинки като трикольор. Не го коментирах пред гостите, но аз нали си знаех....

Телефонът работи - само дизайна му е старинен; иначе е модерен телефон.

Игрите ги организира зълва ми.  Само тези двете бяха; през останалото време се бягаше из къщи (добре че има много стаи, свързани една с друга - супер терен) и се крещеше!!!!!!!
Виж целия пост
# 14
При по внимателен оглед на снимката забелязах покривката на масата. Страхотна е, ленена ли е? Прилича ми на ръчно тъкана, бродирана, и ммм,плетена

Ако става въпрос за масата с тортата, да; това е покривка от прабаба ми (майка на дядо ми). Името и е било Пенка и затова по ъглите има избродирани "П"-та. Аз имам много такива съкровища в един скрин; понякога ги ползвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия