Помощ от американките за един адрес

  • 478
  • 6
Имам братовчедка, която живее в Сан Диего, но и нямам адреса. Опитах чрез Интернет, но намерих само на едно място информация и имаше нейният адрес, но трябва да го купя за 45 долара..... Close Дали някой би могъл да ми помогне с информация?????
Виж целия пост
# 1
Имам братовчедка, която живее в Сан Диего, но и нямам адреса. Опитах чрез Интернет, но намерих само на едно място информация и имаше нейният адрес, но трябва да го купя за 45 долара..... Close Дали някой би могъл да ми помогне с информация?????

Опитай с www.411.com
аз винаги намирам каквото търся, вкл. с карти и други
Виж целия пост
# 2
Лаура,
не става....Излиза ми, че я имат в дата базата, но след това пак трябва да плащам.....Може нещо да не правя, както трябва...
Виж целия пост
# 3
Лаура,
не става....Излиза ми, че я имат в дата базата, но след това пак трябва да плащам.....Може нещо да не правя, както трябва...

Не разбирам защо. Аз написах едно провизорно име (на човек, когото познавам от Ню Йорк) и ми излезе адресът с телефонния номер. Да не би да има значение откъде влизаш? Да не би да и е скрита информацията? Някои хора не желаят да си изнасят данните....
Виж целия пост
# 4
Ето тук
http://www.infospace.com/
Виж целия пост
# 5
Калинка,виждам,че не си в Америка и едва ли имаш библиотечен достъп до местните бази дани, та затова ти предлагам да проверя вместо тебе в ReferenceUSA. Ако все още търсиш адреса на братовчедка си и не си го намерила, ми прати името й. Няма да ми е проблем да потърся, това ми е работата.
Виж целия пост
# 6
Аз съм в съседното каунти на Сан Диего. Дай й името и ще я издирия;)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия