Как се отразява кърменето на гърдите? :-)

  • 491
  • 5
Как е/ беше с вас?
По-малки или по-големи останаха след периода на кърмене?  Wink
Виж целия пост
# 1
Първият път - същите.
Сега още кърмя  Grinning
Виж целия пост
# 2
Първият път - същите.
Сега още кърмя  Grinning
Абсолютно!!!

За размера промени не очаквам. За позиционирането спрямо пъпа обаче имам някои опасения Mr. Green
Виж целия пост
# 3

При мен размерът и без това е впечатляващ Wink,а сега направо съм Памела Андерсънова Rolling Eyes,но всеки с проблемите си-Някои си тъпчат силиконец,други искат да ни им тежи hahaha,то оправия няма,все от нещо няма да сме доволни.Като позаслабна,ще придобия по-нормален вид,поне гърдите ми да не вървят 1 минута преди мен,щото и това си е проблем,колкото и да не ви се вярва. Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз като първите две отговорили Laughing
Само да си кажа,че първия път беше 6 седмици след раждането и вследствие на насилствено спиране на кърмата виснаха като прани чорапи и им трябваше близо година да се оправят на вид Rolling EyesСега се надявам като става постепенно и в продължение на няколко години спирането да не се отразява тъй пагубно на формата Confused
Виж целия пост
# 5
За сега само се кефя, защото до момента формата им не е променена, но пък за сметка на това съм с два номера отгоре (за радост на съпружеството). Предполагам, че след като спра да кърмя ще се запознаят със земната повърхност по-отблизо, но вярвате или не, този факт изобщо не ме притеснява Mr. Green. Имам един спечелен конкурс  мис мокра фанелка в гимназията, на други няма да се явявам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия