Детска кухня в Гео Милев, Слатина ?

  • 1 479
  • 6
Привет на всички майки!

Някой знае ли къде в кварталите Гео Милев или Слатина има детска кухня?
И от каква възраст на детето се ползва и как става записването?

Благодаря на всички за инфото!
Виж целия пост
# 1
Има детска кухня в 56-та ясла на ул. Коперник. Много съм доволна от храната там - разнообразна и вкусна Grinning

Могат да се хранят деца от 10м. до 2г. Аз записах Ния, когато беше на 6м. и на годинка отидох за купони, но щях да почна от 10-ия месец, просто кухнята беше в отпуск лятото. Съветвам те обаче да почнеш от годинката, защото храната е за по-големички деца. Wink

Ами....обади се или отиди лично с акта за раждане на детето, ще ти кажат под кой номер си записана и, като ви излезе реда или решиш да почвате отиваш да провериш за купони - раздават се в началото на месеца. Искат десет бурканчета с капачки на винт, без етикет и лепило.
Виж целия пост
# 2
Има детска кухня и в яслата на ул. Хр.Максимов в началото близо до Ситняково.
Там май няма записване и чакане. Можеш да отидеш след навършване на 10 месеца на детето.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много за информацията

Ще проверя и на двете места и ще реша!

Да са ви послушни дечицата Simple Smile
Виж целия пост
# 4
A някъде в Слатина да знаете?
Живея под завод Електроника и тези двете са ми поне на 15 мин път пеша. Зимата ще ми е трудничко да се придвижвам с дете и търся по-близка.  Grinning
Виж целия пост
# 5
Denat, незнам къде има близо до теб, но на мен кухнята също не ми е близо - живея зад хореографското училище, така че разстоянията са почти еднакви. Няма вариант да ти е "до гъза" за съжаление. Можете да се комбинирате с някоя друга майка едната да гледа децата, другата да ходи за храна, или ако има на кой да оставиш детето да го гледа за 15мин. - комшийка, баба............ако имаш кола естествено е най-добре Wink
Виж целия пост
# 6
Denat, незнам къде има близо до теб, но на мен кухнята също не ми е близо - живея зад хореографското училище, така че разстоянията са почти еднакви. Няма вариант да ти е "до гъза" за съжаление. Можете да се комбинирате с някоя друга майка едната да гледа децата, другата да ходи за храна, или ако има на кой да оставиш детето да го гледа за 15мин. - комшийка, баба............ако имаш кола естествено е най-добре Wink

Ох, и аз това го осъзнах, трябва ми детската кухня да е в нашия блок  Cry. И нямам вариант ни за комшийска майка, баба, кола... Confused Карай, може и да не ходим на кухня в крайна сметка  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия