Мадекасол?

  • 10 622
  • 13
Здравейте! Синът ми е с огромна рана - драскотина на носа. Утре мисля да купя Мадекасол, но в листовката пише че се маже в стадия на "тъканна гранулация". Какво означава това?  Кога мога да започна да третирам мястото? Докато има коричка или след като тя падне?
Тъй като наскоро изкара и варицела дали крема ще помогне и за белезите от нея. Естествено и те са по лицето.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Мадекасола помага, но незнам дали се намира по аптеките  Rolling Eyes
На мен много ми е помогнал за белези и рани, но трябва да е минало възпалението, иначе ако има загнояване - пак избива.

Ако не го намериш - потърси мазилото с невен - и то помага  Peace
Виж целия пост
# 2
Мадекасолът е чудесно лекарство.Правиха ми операция на лицето,до носа -изрязяха един израстък.След като заздравя,се получи немалко ръбче.Лекарката ми каза да го мажа с мадекасол.Не вярвах,че ще махне белега,но бях упорита- в продължение на 1 година всеки божи ден съм мазала мястото и накрая лекарката ме пита къде точно е била операцията.Наистина свърши чудесна работа.Но раната трябва да е заздравяла напълно.Бъди упорита,не става за ден-два.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за отзивите, момичета.  Hug За съжаление обаче май вече не се внася (по думите на аптекарката)  Confused Жалко...И аз прочетох доста положителни отзиви за него.
Amar , а кое е мазилото с невен?
Междувременно купих Витасин и поръчах Rescue Oil и Bio oil от Англия. Дано поне някое от всички мазила има ефект!
Виж целия пост
# 4
Витасин мисля, че също е с невен.
На моя крем пише Ringelblumen - http://www.glancos.net/dane/produkty/0071_1.jpg

Много зависи и от самата кожа какъв белег ще остане.
Успех с лечението  Hug
Виж целия пост
# 5
Amar , благодаря ти!  Hug
За другата година съм решила да си приготвя домашно мазило с невен ... За всеки случай! 
Виж целия пост
# 6
Имаше и едно друго такова мехлемче-немско беше,но не помня името със сигурност..Мисля,че беше Контратубекс.В клиниката ми казаха,че то и Мадекасола са еднакво добри.Аз взех това,което имаше в момента в аптеката-мадекасол.Но виж и за Контратубекса-ще си много доволна.Моят белег беше доста голям,а сега няма и следи от него.
Виж целия пост
# 7
Доста хора имат алергия към Контратубекса. Аз също имах ужасен сърбеж, а ако е на лицето на детето е още по-зле.
Наистина е най-добре домашно приготвения крем с невен  Peace
Виж целия пост
# 8
Както прецениш,но можеш да пробваш.Все пак зависи от белега.И аз съм по принцип за домашното мехлемче,но ако белегът е голям,едва ле ще въздейства както контратубекс.А някъде от чужбина не може ли да се снабдите с мадекасол.За него гарантирам-изпитала съм го и ефектът както писах беше поразителен.
Виж целия пост
# 9
Zdraveite,
imam slednia problem dus6erja mi padna i si razbi mnogo lo6o 4eloto 6iha ja i ima sega 3,5 cm beleg. Razbrah za madecasolla nabavihme go ot Gurzia no imam 4uvstvoto 4e belega stava po 6irok, ne znaja kakvo da pravja da produlzavam li da maza ili da spra. Tui kato listovkata e na gruzki ne znam dali leko se nanasja ili obilno. Zapo4nahme na 3-ta sedmizaMolja ako njakoi ima opit da mi otgovori.
Виж целия пост
# 10
Листовка на български. Дано е същият процент и да е от помощ.
Виж целия пост
# 11
munich2002 , мисля, че това какъв ще е белега си зависи изцяло от кожата, а не от лекарството  Tired
Моята също образува такива широки белези. С приятелка си правихме по едно и също време операция и се мазахме с еднакви неща - нейния белег е тънък и почти невидим, а моя огромен  Rolling Eyes
Мадекасола поне не предизвиква такива алергии, като Контратубекса  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Мазахме с модекасол преди години белезите от варицела на дъщеря ми. При нас не помогна останаха си същите.
Виж целия пост
# 13
Мадеказол наистина вече го няма по аптеките.Аз скоро ползвах Контрактубекс и Содермикс.По-доволна съм от Контрактубекс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия