Д-р Пасков - Правителствена болница?

  • 2 002
  • 20
Изчетох целия архив на форума, но не намерих мнение за д-р Пасков от Правителствена болница (сега кл. б-ца Лозенец), споменат е само междудругото.
Искам да попитам някой има ли повече впечатления от него и би ли ги споделил? И по-конкретно за раждане при него.
Виж целия пост
# 1
Не съм раждала при него, но от странични наблюдения мога да кажа, че е добър лекар. Една приятелка ражда при него.Ще й кажа да си напише мнението и да ти отговори.
Виж целия пост
# 2
много спокоен, начетен и възпитан човек.
Виж целия пост
# 3
Аз съм въпросната приятелка от постинга на Маги99. Та значи - аз ходя при Пасков от години. Той ми следи цялата бременности родих при него (секцио) в Прав.б-ца. Изключително съм доволна от професионализма, отношението и вниманието му. На пациентките си той дава картблаш дамусе обаждат по всяко време и с всякакви въпроси. Когато наближи термина ти обяснява, че си държи телефона денонощно включен, така  че да му се обадиш започнат ли контракциите. В болницата ти държи ръката, говори ти благо и напевно и ред подобни щуротии, които мъжете не знам защо смятат, че действат успокоително на жените.
Има два основни недостатъка - първо, при него се плаща (той не работи със Здравната каса) и то не малко. Всяко виждане с него е 20 лв. даже ако си минала да му кажеш "добър ден". Ако те гледа на ехограф (което той ще прави поне по веднъж на месец), цената става 40 лв. За изследванията те праща в частна лаборатория, като цената на всяко изследване варира м/у 40 и 90 лв. Правиш ги горе-долу веднъж на 1,5-2 месеца. Престоят в б-цата ти е абсолютно безплатен, докато той не прецени, че си готова за изписване.
Вторият му минус е, че понякога забравя и трябва да му напомняш, че няма да кърмиш например (за да ти даде навреме лекарството за спиране на кърмата, а не да заваби с 2 дни, както при мен) или че ти е обещал да провери еди-си какво - все несъществени неща.
Имам още 2 познати, раждали при него, и двете са супер доволни.
Дано съм помогнала. Ако имаш още в-си, пиши на лични. Успех.
Виж целия пост
# 4
Благодаря на всички, писах на лични  Hug
Виж целия пост
# 5
Аз съм въпросната приятелка от постинга на Маги99. Та значи - аз ходя при Пасков от години. Той ми следи цялата бременности родих при него (секцио) в Прав.б-ца. Изключително съм доволна от професионализма, отношението и вниманието му. На пациентките си той дава картблаш дамусе обаждат по всяко време и с всякакви въпроси. Когато наближи термина ти обяснява, че си държи телефона денонощно включен, така  че да му се обадиш започнат ли контракциите. В болницата ти държи ръката, говори ти благо и напевно и ред подобни щуротии, които мъжете не знам защо смятат, че действат успокоително на жените.
Има два основни недостатъка - първо, при него се плаща (той не работи със Здравната каса) и то не малко. Всяко виждане с него е 20 лв. даже ако си минала да му кажеш "добър ден". Ако те гледа на ехограф (което той ще прави поне по веднъж на месец), цената става 40 лв. За изследванията те праща в частна лаборатория, като цената на всяко изследване варира м/у 40 и 90 лв. Правиш ги горе-долу веднъж на 1,5-2 месеца. Престоят в б-цата ти е абсолютно безплатен, докато той не прецени, че си готова за изписване.
Вторият му минус е, че понякога забравя и трябва да му напомняш, че няма да кърмиш например (за да ти даде навреме лекарството за спиране на кърмата, а не да заваби с 2 дни, както при мен) или че ти е обещал да провери еди-си какво - все несъществени неща.
Имам още 2 познати, раждали при него, и двете са супер доволни.
Дано съм помогнала. Ако имаш още в-си, пиши на лични. Успех.

Това не е ли един младичък доктор, около 35 - 40 годишен, леко едричък, тъмнокос и доста усмихнат?
Виж целия пост
# 6
От отношението му и аз съм доволна-той ме прие вечерта,когато ми изтекоха водите. Те работят заедно-тоест,делят общ частен кабинет с моя доктор. Като цяло съм много доволна от проследяването на бременността ми,раждането и престоя ми в БЛ.
Виж целия пост
# 7

Това не е ли един младичък доктор, около 35 - 40 годишен, леко едричък, тъмнокос и доста усмихнат?
Ми не е много младичък, средна възраст, с коцкарски мустачки и плешива глава.
Ходих да ме регистрират на ЖК в Правителствена (20 лева само за регистрацията, отнема 5 минути) и нещо ме издразни в отношението му, но не мога да определя точно какво. Та искам да попитам, след като вече съм регистрирана по всяко време ли мога да отида и съответно при всеки доктор или трябва да ходя само при него? newsm78
Иначе болницата е супер. Сега разбрах защо управляващите казват, че в здравеопазването ни няма проблеми  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
можеш да ходиш при който лекар искаш, може и всеки път при различен, да се ориентираш в обстановката. Какво ти предлагат с/у тези 20 лв, нали всеки преглед си го плащаш?
Виж целия пост
# 9
pachikrak кажи моля те повече за тази регистрация newsm78
аз си ходя там на консултации и си имам картон ,но никой не ме е карал да се регистрирам newsm78
Виж целия пост
# 10
pachikrak кажи моля те повече за тази регистрация newsm78
аз си ходя там на консултации и си имам картон ,но никой не ме е карал да се регистрирам newsm78

Ами щом имаш там картон-това ти е де факто "регистацията",пачи крак това е искала да каже.Представят се документи за пълни изследвания-кръвна група,Хепатит б,ПКК22 показателя,ХИВ,сифилис,мерят те,теглят те,ехограф и си регистрирана там,С картон. После вече могат да ти иоздават и болноичен,ако се налага.
Виж целия пост
# 11
Мен не са ме регистрирали за 20 лв., първия път като отидох платих 40 лв.: ЖК- 20 лв. и ехограф- 20 лв.
Виж целия пост
# 12
Никол тези цени са били явно преди-сега само за ехограф(обикновен)плащам 50 лева.
Виж целия пост
# 13
Никол тези цени са били явно преди-сега само за ехограф(обикновен)плащам 50 лева.

Това в болницата или в частния кабинет на лекаря  Thinking
Виж целия пост
# 14
в болницата ехографа е 50 лева-аз ходя при когото се случи там от лекарите ,защото моята лекарка от правителствена-Фурнаджиева излезе в майчинство.ти кога си ходила там Никол  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия