люто по време на кърмене

  • 8 944
  • 9
Здравейте мами,а пък аз искам да попитам за лютото по време на кърмене.Някой би ли ме посъветвал?
Виж целия пост
# 1
Аз съм любител на лютичкото и си хапвам, без да прекалявам обаче. Сега в сезона на настинките редовно ям чесън например, лук също, наскоро ядох и лют чили сос. Бебо не е имал никакви оплаквания!
Виж целия пост
# 2
За две години кърмене нямаше как да се откажа от лютивото. Може би променя незначително вкуса на кърмата, но няма как да я направи лютива. Wink
Виж целия пост
# 3
Аз също хапвам люто, но умерено Peace
Виж целия пост
# 4
Според мен е индивидуално. Чувала съм за бебета, на които не им харесва промяната на вкуса. В същото време имам приятелка, която си ядеше люто през цялото време, без да му се отрази на детето (само дето и то от малко заобича люто, не знам дали има връзка)  Simple Smile
Аз лично не съм имала проблеми, когато инцидентно съм хапвала лютичко. Един път бяхме на индийски ресторант и сериозно се подлютихме (без да го планираме, просто попаднахме на по-люти манджи). И после бебка си хапна без никакви протести. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И по време на бременността, и сега като кърмя хапвам люто и много ми е сладко.
Виж целия пост
# 6
Имаше един период в началото на бременността ми, когато не можех да ям нищо друго освен хляб, кис.мляко, краставици и ... люти чушки. От всичко друго ми се повдигаше. После докато кърмих не съм отказвала люти чушки, в умерени количества, разбира се. Нямам спомен дъщеря ми да е отказвала кърмене след люти чушки Wink Все пак, не прекалявай  Hug
Виж целия пост
# 7
аз също много обичам пикантни храни и люто.Докато бях бременна си ядях люто и докато кърмех,на беба нищо и нямаше.
Виж целия пост
# 8
Относно всичко, свързно с храненето на кърмачката, гласи максимата "от всичко по-малко". Няма причина да избягваш лютите храни, но все пак консумацията им трябва да е умерена.
Виж целия пост
# 9
Чесън и черен пипер ям на поразия откакто бях бременна, и след као родих продължих. Но от люти чушки, чили и производни, дори в много малко количество, дупето му веднага става алено червено, нищо че вече е голям. иначе ако съм яла люто не отказва кърмата, явно на вкус не е по-различна, но го подсича  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия