за корема

  • 1 584
  • 25
В края на 3м. съм и корема ми значително се е надул,като се има в предвид че преди бях плоска.Влизам единствено в едни дънки с много ниска талия и ввче се видях в ужас. На вас момичета кога започна да ви личи?
Виж целия пост
# 1
В средата на четвъртия месец вече имах доста заоблено коремче, но за тези, които ме гледаха от страни и не знаеха че съм бременна им изглеждах по-скоро като преяла или надебеляла Thinking въпреки че не бях качила нито едно килце заради повръщането. След един месец обаче коремчето като че ли изведнъж порасна доста и вече си изглеждах бременна и се пъчех наляво и на дясно с него Laughing. Ух, чак ми де добременя отново.
Лека бременност ти желая!
Виж целия пост
# 2
...
 Grinning
Виж целия пост
# 3
Тогава както и на теб,края на 3-ти ,началото на 4-ти месец Wink
Виж целия пост
# 4
Ами колкото по-скабичка си , толкова по-ясно ще  ти личи коремчето от рано.На мен кам 4  почна да ми се надува .Какъв "Ужас"? Нали си бременна ...Бремеността е красиво нещо ...радвай му се ... Peace
Виж целия пост
# 5
И на мен така в началото на 4 мес. Боже, няма по - готино чувство от това. Ходех по улицата и исках цял свят да узнае че съм  preggo Желая ти весели емоции и гордо напред с тумбачето.
Виж целия пост
# 6
Ами колкото по-скабичка си , толкова по-ясно ще  ти личи коремчето от рано.

Не съм съвсем съгласна.На мен започна да ми личи към края на 5.месец.
Виж целия пост
# 7
Ами колкото по-скабичка си , толкова по-ясно ще  ти личи коремчето от рано.На мен кам 4  почна да ми се надува .Какъв "Ужас"? Нали си бременна ...Бремеността е красиво нещо ...радвай му се ... Peace
Много често го чувам това мнение, но според мен не е вярно ignore2
Ето, виж, аз съм в 5-ти месец, висока и слабичка съм и все още абсолютно грам не ми личи. Не съм качила въобще. Стига вече с това, че ако си слаб ще ти проличи по-рано. Всичко си е индивидуално!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 8
На мен ми личи от втория месец. Е, само аз си го виждах и не беше очевидно за околните но ..... Сега съм в трети и една седмица и започна повечко да расте. И аз съм от слабите мами. Обаче вечер като са наям все едно съм в 5-ти месец. А таткото си мисли че за една вечер ми пораснал корема  Grinning
Виж целия пост
# 9
Ами колкото по-скабичка си , толкова по-ясно ще  ти личи коремчето от рано.На мен кам 4  почна да ми се надува .Какъв "Ужас"? Нали си бременна ...Бремеността е красиво нещо ...радвай му се ... Peace

Ужас защото няма какво да обличам и ми се струва рано да расте корема толкова много в 3м. А може би че доста добре си и хапвам от самото начало.
Виж целия пост
# 10
Всичко е до конструкция на жената.
На едни проличава по -рано, на други по -късно.
Разбира се, че щом си била плоска ще ти изпъкне коремчето  Simple Smile, я при някои  пълни жени докато разберем, че са бременни и те родили  Simple Smile
А щом не ти стават дрехите - нови Simple Smile
Лека и безпроблемна бременност, другото са бели кахъри  Wink
Виж целия пост
# 11
Ами колкото по-скабичка си , толкова по-ясно ще  ти личи коремчето от рано.

Не съм съвсем съгласна.На мен започна да ми личи към края на 5.месец.

И на мен така. Но много бързо взе да едрее и в деветия беше ОГРОМЕН.
Виж целия пост
# 12
И на мен рано ми пролича. Wink Ма това си е хубаво нещо само дето както казваш ти няма дрехи Sad Лека и безпроблема бременост и не се стряскай от коремчето много си е готино даже като му свикнеш Party
А за това на кой му личи и на кой не мисля, че не сте прави за слабите и пълните мами. Аз сам от пълните мами и си ми личи от рано. А коремчето зависи от структурата на жената както е казала nelisa. но не от това дали е пълна или слаба. Важно е дали е с тесен таз или не  Wink.
Както и да! Готино е да си с коремче  preggo
Виж целия пост
# 13
Аз не съм фиданка, но бременността ми започна да се забелязва, от хората, които знаеха, разбира се, някъде в 4тия месец. Наистина, все едно бях преяла Wink
Виж целия пост
# 14
И на мен започна отрано да ми личи,в края на 2-рия месец вече си имах малко коремче и много му се кефех,след което бързо започна да придобива по-големи размери и аз разбира се, му се кефех още повече.Абе ,чудесно е да си бременна.
Много спокойна и лека бременност ти пожелавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия