за кърменето след годинка

  • 375
  • 7
мами,любопитно ми е да разбера,след годинката кърменето като самостоятелно хранене ли го броите или е нещо като дояждане или например за" преглъщане" на основното ядене?ще се радвам да ми отговорите!
Виж целия пост
# 1
Аз го броя като част от храненето - закуска+кърма, обяд+кърма, следобедна закуска+кърма, вечеря+кърма.

А кърменето през нощта и рано сутрин си го броя като итделно хранене.
Виж целия пост
# 2
Ние сме на 11 месеца почти, но пак ще ти отговоря.
В 10ч закуска 100гр плод, в 12-1ч обяд (мах 150гр), в 17ч вечеря (мах 180гр каша+плод), всички останали яденета са само кърма, значи около 7-8-10 кърмения още.
Виж целия пост
# 3
Аз го броя като част от храненето - закуска+кърма, обяд+кърма, следобедна закуска+кърма, вечеря+кърма.

А кърменето през нощта и рано сутрин си го броя като итделно хранене.
Преди да тръгне на ясла и аз като Just a girl процедирах. Сега суче преди ясла и след нея, също вечер и нощем.
Виж целия пост
# 4
Откак Ники стана на годинка е на три хранения - като големите Mr. GreenПомежду тях суче на воля, не го броя за отделно хранене.
Виж целия пост
# 5
Никак не го броя.
Ирина има 3 основни хранения дневно - закуска, обяд и вечеря + следобедна закуска.
Кърмя я по всяко време, когато съм с нея и изобщо не мога да им хвана дирите, защото тя суче много. Това дете обожава да суче. Ако взема да броя, да съм се смахнала.  Grinning
Виж целия пост
# 6
И аз не го броя за хранене, по-скоро за гушкане Simple Smile Или като пиене на чаша вода Wink
Виж целия пост
# 7
Ние се кърмим преди сън и след сън. Все още спи по 2 пъти през деня. Също и през нощта, колкото пъти се събуди. Може и по 2 пъти да се приспиваме Wink. Иначе си хапва 4 пъти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия