Ескимо кидс или Омега 3 на Грановита?

  • 22 084
  • 34
# 15
И аз давам Ескимо. Дано да внесат, защото запасите ни са на изчерпване.

Ами и на мен ми е гадно и на мирис, и на вкус,  но пък детето го пие. Странно, но факт. Simple Smile

И аз съм за Ескимо  Peace за съжаление от 2 м не мога да го открия в аптеките  Tired

На мирис и на вкус докарва на тути-фрути  Wink малкия си го пиеше с охота  Peace
Виж целия пост
# 16
Аз питах, ама да се повторя, че явно никой не е прочел. Пауза прави ли се м/у приемите? Т.е. след като изпие детето една опаковка трябва ли да почива известно време преди втората? Нямам спомен какво ми е казала педиатърката.
Виж целия пост
# 17
И аз да се включа в темичката. И аз съм решила да взема за дъщеричката. Пише, че действа добре и при суха кожа, а тя е с такава. и освен мазилата искам да пробвам и с прием през устата. Казвате, че се намира трудно, мисля да обиколя аптеките в квартала, дано намеря. И аз искам да попитам дали се прави пауза като се изпие едно шишенце
Виж целия пост
# 18
Бихте ли ми казали колко горе долу струва Ескимото? Simple Smile
То само омега ли съдържа или и другите важни витамини?

Мерси Heart Eyes
Виж целия пост
# 19
Ето малко информация за Ескимо кидс и какво съдържа. Аз го взех за 14.95 лв, но от аптека в МОЛ. Цената му вероятно е с около 2 лв по=малко в редовните аптеки.
Виж целия пост
# 20
Ето малко информация за Ескимо кидс и какво съдържа. Аз го взех за 14.95 лв, но от аптека в МОЛ. Цената му вероятно е с около 2 лв по=малко в редовните аптеки.
Напротив, досега съм го купувала за над 15 лева, и от от аптеки с нормални цени.
Виж целия пост
# 21
Хм, не знаех.  Аз от тази аптека каквото и да  купя все е с доста големи надценки, та за това така реших.
Виж целия пост
# 22
И аз вчера го намерих в квартална аптека, където по принцип са по-ниски цените - за 15.20. ще чакам за резултати от него
Виж целия пост
# 23
В "провинцията" е малко по-евтино и се намира сякаш по-лесно  Simple Smile.  Майка ми ми го купува за 14 лева.

Ами дано вече да са заредили, в нашата квартална още го нямаха. Пък дали за 14 или за 16 - не е чак толкова важно.

Виж целия пост
# 24
А ескимото може ли да се пие паралелно с комбинирани витамини - например саностола? или трябва да се редуват?
Виж целия пост
# 25
Дияна пие и двете.
Виж целия пост
# 26
Нашия бандит не хареса вкуса на Ескимо-то..купих и от DM риб. масло-и него не хареса Crazy
Сега му давам на АБО-фарма риб. масло по 1 драже на ден(500мг)-няма проблем с пиенето им Peace


Аз питах, ама да се повторя, че явно никой не е прочел. Пауза прави ли се м/у приемите? Т.е. след като изпие детето една опаковка трябва ли да почива известно време преди втората? Нямам спомен какво ми е казала педиатърката.

Не се прави пауза.
Виж целия пост
# 27
Моя син за най-голяма моя изненада харесва Ескимото. Аз естествено го опитах и реакцията ми беше  Sick
Дъщеря ми и тя пие, не й харесва особено. 1вият път каза, че има вкус на "някакви си риба".
Виж целия пост
# 28
а дали има отзиви за тези като качество имам впредвид-иначе в нашата аптека са 16.50  http://www.vigora.bg/NACALO.html
Виж целия пост
# 29
Не знам как да отговоря. "Ескимо" е напълно натурален продукт. Моето дете го пие, не боледува, но тя не е боледувала и преди да  го е пила. Това е, което аз мога да кажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия