Моля, търся малко успокоение- нисък ли ни е хемоглобина?

  • 3 410
  • 47
 Днес направиха за втори път изследвания на Дани за хемоглобин, уж предните показа, че е сравнително нисък- 106. Трябваше да давам близо 2 месеца повече месо и много зелени зеленчуци. Но, уви, сега стойностите са дори по-ниски- 97.   Shocked Изписаха ни Малтофер. Някой чувал ли го е? И изобщо съм притеснена, въпреки, че педито ми каза да не си го слагам на сърцето толкова Sad
  Ще бъда много благодарна, ако някой сподели своя опит. Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако стойностите трябва да са като на голям човек,да-нисък е.Ама какво пък толкова!Аз съм била доколкото знам така и я виж каква хубава съм станала:))Ако детенцето е жизнено,изобщо не се притеснявай!Сега расте,ще навакса.
 
Виж целия пост
# 2
Ами, жизнен е доста, но ми се струва, че напоследък спи повече от обичайното за него (незнам дали има връзка, но по принцип май това е като страничен ефект) ooooh!
Виж целия пост
# 3
Рени, на моят син хемоглобинът на 6 мес. му беше 113 и ни изписаха Малтофер за 45 дни.Вкусен е ,пиеше по 4 капки дневно и се оправи.После на проверката беше със 123. Не се притеснявай,но е хубаво да проведете лечението.
Виж целия пост
# 4
Благодаря! Дано и на нас се отрази добре! Казаха ми, че вероятно неговата евентуална анемия, е наследство от мен.
Виж целия пост
# 5
Елдата увеличава желязото, а и е полезна храна! Може да я приготвяш с (адаптирано) мляко и плод или със сирене (ако вече даваш на детенцето сирене)
Успех!  Grinning
Виж целия пост
# 6
Простете за невежеството ми, но това нещо, елдата, откъме мога да го взема? Диетичен магазин, билкова аптека?
Виж целия пост
# 7
Можеш да пуснеш търсачката, има доста подобни теми. Знам, че при малките деца границите са от 100 до 140, вашия е съвсем малко по-нисък, така че, не се притеснявай. Силна храна и чист въздух Laughing Елда има в диетичните магазини.
Виж целия пост
# 8
Можеш да пуснеш търсачката, има доста подобни теми.
Благодаря, може би действах първосигнално. Сега се поуспокоих и ще видя какво мога да намеря  bouquet
Виж целия пост
# 9
Елда има и в супермаркетите, на зърна, след сваряването може би ще трябва да я пасираш (прави се като мляко с ориз). Има и готови каши с елда за бебета (много са вкусни  Grinning)
Виж целия пост
# 10
Renni,  твоята анемия каква е? Ако е желязодефицитна , Малтофера трябва да помогне на детето.....( ако е наследило анемия от теб ...) , но ако е като моята таласемия минор , само фолиева киселина мпже да повлияе..... Моята дъщеря засега е с добър хемоглабин 120 , но във времето може да се окаже , че е наследила моята анемия....
Виж целия пост
# 11
Ехо, аз съм на линия. Пиши на кюто.
Вземи каша от елда има от тази словенската. Само елда сварена и пасира е ултра гадна на вкус. Можеш да слагаш по малко. Ама твоя красавец може и да я яде. Не се притеснявай, вие растете добре и мисля, че си е ок този хемоглобин.
Виж целия пост
# 12
Аз бих пуснала пак изследванията - скоро трябваше да правим кръвна картина, хемоглобина беше 97, повторихме я, беше 121. ЗА съжаление обаче сега не знам кое е истина от двете.  Confused
Виж целия пост
# 13
Рени, нашия хемоглобин също е нисък - 102. Педиатърката ни препоръча МАЛТОФЕР. Ще го даваме 3 пъти по 7 капки, в продължение на 1 месец. С майки, с които общувам и техните бебчета са с нисък хемоглобин. Явно не е нещо тревожно.
Виж целия пост
# 14
И аз давам (чат - пат)  Embarassed Малтофер, ама по 15 капки newsm78
Хемоглобинът на Влади беше преди месец 109, а  не сика дса яде месно пюре и жълтък  ooooh!
Малтофер - ът си е ок.Аз го пиех по време на бременност.
Не се шашкай! Много доктори, различни съвети и диагнози!
Важното е детето да се чувства добре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия