млечната кухня???

  • 379
  • 5
моята беба(Ани)  е почти на 7 мес. все още кърмя, но вече само 2 пъти дневно. записах Ани на  кухня.   chef там в супичката слагат кисело мляко, а кисела им изобщо не е кисел, а крем с прясно мляко или пудинг, или мляко с ориз, или мляко с грис. а знам,че не трябва до годинката да се дава краве мляко на бебетата  newsm78  и откакто сме на кухня имаме разстройство. аз още в началото спрях да и давам супата и "кисела", а само пюрето. ама разстройството не минава. сега се чудя има ли смисъл да сме на кухня.  това че е по-евтино, да не излезе после много скъпо. посъветвайте ме моля, за което предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
И аз знам,че не е хубаво да се дава краве мляко до 1 год.Синът ми го записах на 11 мес. на кухня,но и ние получихме разстройство и я отложих за след годинка.Повече нямахме проблем. Според мен е по-добре да спреш детето от кухня и да му даваш адаптирана мляко.
Виж целия пост
# 2
Според мен е много рано да даваш храна на детето си от млечната кухня.Не пишеш и как и кога си захранила.По-добре и  готви ти,отколкото да даваш от там храна.Аз лично записах Ели на 1год и 3мес на детска кухня.Дотогава аз и готвих,но това защото аз я захраних след 6-ия месец и много плавно и въвеждах различните храни.Но със сигурност,както и да си я захранила,стомахчето и още е много нежно и едва ли и понася добре общата храна.Да не говорим за риска от алерги.
Виж целия пост
# 3
Аз записах дъщеря ми на кухня след като навърши годинка и един-два месеца и то само за летния сезон, защото бях много ангажирана и нямах време да и готвя всеки ден.
Препоръчвам ти да спреш кухнята и да се опиташ да и готвиш ти, бебешките пюренца стават много лесно и бързо.
Виж целия пост
# 4
То изглежда си зависи от детето и стомахчето му. Аз моята дъщеря я записах на 8-9 месеца на кухня и не съм имала никакви проблеми, по принцип много лесно минахме прехода от млякото към по-твърдите храни - захранването, не усетих как стана. Но мисля, че в твоя случай, щом имате разстройство, по-добре изчакай и си приготвяй сама храната. Вярно е, че кухнята е голямо улеснение за една майка, но щом не му понася...има време и по-нататък.
Виж целия пост
# 5
Ние сме на детска кухня от 10м навършени. В началото момата хапваше по 2-3 лъжички от ядене. От десертите се обрина и спрях да ги давам. След като навърши годинка започнах постепено да й предлагам от кремчетата и повече нямаше реакция.
И аз ти препоръчвам да изчакате с детската кухня до годинка. Там във всяка манджа слагат или мляко или яйца, а белтъка също се дава след годинката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия