Чай за кърмачки

  • 1 506
  • 9
Момичета, някоя от вас да е пила чая за кърмачки на Милупа, не знам колко лъжички да слагам  Confused Упътването е на унгарски, а си го купих от бълг.аптека, странно...
Виж целия пост
# 1
Da.
Slaga se po 1 supena luzjitsa vav vodna chasha voda (200 gr.). Vodata mozje da e topla ili studena.
Na den mozje da se pie do 1 litur chaj.

Na men lichno tozi chaj ne mi pomogna mnogo. Po-dovolna sum ot laktogonnija chaj, kojto e na bilkova osnova, prodva se v aptekite v Bg i struva 1 lv. !
Uspeh s kurmeneto !
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Mishence
Da.
. Po-dovolna sum ot laktogonnija chaj, kojto e na bilkova osnova, prodva se v aptekite v Bg i struva 1 lv. !
Uspeh s kurmeneto !


И аз съм доволна от българския чай. Не е много приятен на вкус, но се преживява Grinning  Grinning  Grinning .
Виж целия пост
# 3
За въпросния лактогонен чай питах поне в 5 аптеки.... навсякъде имаха само на Хип Sad накрая като ми преложиха този на Милупа реших да го пробвам. Някой да знае от къде мога да си го купя....
Виж целия пост
# 4
Ami az moja si go kupih ot obiknovenna apteka. Kazva se ´Laktogonno sredstvo´. Ne pomnja tochno v koja apteka , v Sofija beshe. Opitaj v njakoja bilkova apteka, mozje puk da imat.
Opitaj i s Milupata, mozje puk pri teb da ima dobur efekt.
Hapvaj sushto taka surovi bademi i leshnitsi, pij mnogo voda,i se naspi dobre. Tova mnogo shte pomogne.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: nad_tab
Някой да знае от къде мога да си го купя....


Аз живея в Младост- 4 и си го купувам от една аптека тук при нас. Grinning
Виж целия пост
# 6
На мен вкусът на лактогонния чай много ми харесва! Много е разхлаждащ, може би заради ментата, особено, когато го пия студен.
Съдържа мента 30%, резене 20%, копър 20% и кориандър 30%. Можеш да си купиш билките поотделно.
Три чаени лъжички от тази смес се заливат с 600 мл вода, врат 3 минути, киснат 1 час и след това го изпиваш на 6 пъти за деня преди/след ядене (така пише на опаковката на чая)
Виж целия пост
# 7
Здравейте!
за пръв път от вас чувам,  Shocked че има и друг чай за кърмачки, освен на Хип. Аз пия от него вече трета опаковка и съм много доволна!
Виж целия пост
# 8
И аз пия този на HIPP по 2-3 пъти на ден и съм страшно доволна Sunglasses
Виж целия пост
# 9
И чаят на Хип и другите чайове са с едни и същи билки вътре, така че няма чак такова значение какъв ще изберете. Аз взимах от билкова аптека в Пловдив български, смесен в аптеката, и бях доволна - 400 гр за 4,10 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия