Добър педиатър в Пловдив?

  • 2 879
  • 3
Мои приятели се местят в Пловдив и почти никого не познават там.
Моля ви, дайте имена (координати) на съвестни педиатри.
Виж целия пост
# 1
Здравей:)Ще ти дам координатите на 2-ма педиатри в Пловдив.Жената е гл.ас. във ВМИ,педиатър е на децата на 2-3 мои приятелки,от този месец и на мойта беба:)Аз лично съм водила бебето си 3 пъти при нея още преди да ни стане лична лекарка(освен педиатър е общопрактикуващ лекар,прави и гинекологични прегледи).Според мен е много внимателна и човечна,такова е мнението и на приятелките ми,които я познават по-отдавна.Та по същество:) : казва се д-р Васева-Дипчикова(аз си и викам Васева),телефоните и са:0887532766;767723(тел. на кабинета в "Кючук Париж");952758 и 957247-единия е домашен,а другият е в кабинета и в "Кършияка".Това също е "+" според мен-има кабинети в 2 квартала и можеш да ходиш където ти е по-удобно.
Другият лекар е д-р Цонев,не съм го посещавала,но моя позната лекарка ми го е препоръчала като специалист.За съжаление има един "недостатък"Simple Smileне работи със здравната каса и всеки преглед се плаща.Телефонът му е 0888968743. Толкова от мен, пожелавам на приятелите ти да изберат наистина добър лекар за детенцето си Grinning
Виж целия пост
# 2
И аз препоръчвам д-р Таня Васева. Тя ми е личен лекар от няколко години. Мила и внимателна, никога не отказва направления. Ходя при нея всеки месец и съм много доволно. Тя ще е и педиатър на бебето ми. Мисля, че можеш да и се довериш.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ще им предам!
Добре е, че има възможност педиатърът да им бъде и личен лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия