Ползвали ли сте козметика ELEA?

  • 4 293
  • 14
Какви са отзивите ви за тази марка? Напоследък гледам, че все по-масово залива пазара. Доволни ли сте? Какъв продукт сте пробвали и за какъв тип кожа?
Виж целия пост
# 1
Да, в момента ползвам почистващата им серия - тоалетно мляко, тоник и измиваща гел-пяна - зелената, която е за комбинирана до мазна кожа. Много съм доволна!
Имам и дневен крем със матиращ ефект и SPF25, но ми идва малко мазен и стои като филм върху кожата ми.
Виж целия пост
# 2
Имам тоалетно мляко и дневен крем със матиращ ефект и SPF25. За комбинирана кожа са, но определено не ми понасят. Ползвах ги няколко пъти и сега се чудя на кой да ги дам. Пробвала съм и шампоан за боядисана коса, но пак не ми допадна. Така че с тази козметика приключих Sad
Виж целия пост
# 3
  Почистващото им мляко от зелената серия ползвам - много ми харесва, особено след неуспешни опити с други по-скъпи и вносни.  Една мама от тук го беше похвалила и се повлиях  Laughing
Виж целия пост
# 4
Имам и дневен крем със матиращ ефект и SPF25, но ми идва малко мазен и стои като филм върху кожата ми.

  И при мен е така със крема . Не съм доволна  и не го ползвам вече . А като си помисля ,че отзад на листовката пише ,че  е идеален за основа на грим.... Crazy   От същата  зелена серия съм ползвала лосиона- задоволителен резултат , също и гелът за почистване за лицето с някакви частици беше вътре -не ми хареса особено , но тогава нямам избор  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Розовата серия - по4истващ гел, тоалетно мляко и крем за около о4и. Нищо особено като козметика  Confused
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм крем за около очи,гел за лице,дневен,нощен крем от розовата серия.С изключение на нощния крем,който ми идва малко мазен и с натрапчива миризма всичко което съм ползвала ми харесва.
Виж целия пост
# 7
И аз съм ползвала зеленото тоал. мляко за мазна и смесена кожа - не е лошо !
Виж целия пост
# 8
ползвам зелената серия,но крема за лице след 1м започва да ми намирисва и се втечнява.от другите продукти съм доволна
Виж целия пост
# 9
Аз съм ползвала измиващият гел ексфолиант от зелената серия, дневният крем с 25 ф-р и хидратиращият им крем- 24 ч. хидратация се водеше, май.
Гела много ми допадна - бих си го взела пак, като ми свършат, сегашните гелчета и ексфолианти Simple Smile.
Хидратиращият крем го позлвах вместо нощен и беше добре.
Но дневният е много труден за разнасяне. Този с фактора. Има какво още да се поработи върху него. Иначе защитата му е много добра.
Ползвала съм и нощният крем от розовата серия, но ми седеше, все едно съм се мазала със олио по лицето и го подарих на свеки. МНого е тежък и никак не попиваше. Close
Виж целия пост
# 10
Бива я марката,аз използвам серията за мазна кожа и не мога да се оплача Wink
Виж целия пост
# 11
Да, в момента ползвам почистващата им серия - тоалетно мляко, тоник и измиваща гел-пяна - зелената, която е за комбинирана до мазна кожа. Много съм доволна!
Имам и дневен крем със матиращ ефект и SPF25, но ми идва малко мазен и стои като филм върху кожата ми.

Все едно аз съм го казала!!!
Виж целия пост
# 12
Гел за измиване на лице и регулиращ омазняването крем-и двата от зелената серия-много,много съм доволна  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 13
Ползвала съм измиващия за суха кожа, харесва ми и вчера пак си го купих, редувам с Нивеа-та Laughing не се сдържах и си взех и розовия тоник, но за него отзиви по-нататък  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз съм ползвала измиващия крем - гел за чуствителна кожа (розавата серия), но не съм доволна.
По скоро е като крем - все едно да опиташ да си измиеш лицето с крем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия