Проблем! Бебеправене и бактерии...?

  • 1 829
  • 5
Здравейте! Отскоро се ровя из форума , предимно чета и намирам отговори на почти всичките си въпроси, за което ви благодария.
Сега имам нужда от помощ. С мъжа ми искаме бебе, но имаме Enterococcus spp (някакви бактерии), ходили сме при един куп лекари, изпили сме един тон лекарства и накрая нищо. По- точно, при него бактериите си остават и нямат махане. Като правим секс без презерватив, получавам парене и от въпросните Enterococcus, разбира се. Ходим на лекар, правим изследвания, пием лекарства и пак наново. Моля ви, кажете ми някакво лекарство, с което да избием тия гадини и да можем спокйно да бебеправим, защото много искаме бебче. Предварително благодаря много, много!
Виж целия пост
# 1
Мдааа и аз мисля да те паратя при специалистите .. така да се каже  Grinning .
Успех с преборването на бактериите и бебеправенето ти желая blumchen  newsm10 !
Виж целия пост
# 2
Enterococcus spp са нормална флора на чревния тракт. Възможно е човек да се самозаразява при отделяне на фекалии / вкл. и при хигиена по голяма нужда - незнам как по културно да го напиша/. Също така и при практикуване на анален секс без презерватив, дори в някои книжки съм чела, че и от мръсна тоалетна могат да се лепнат.

Съветвам те да си изчистиш възпалението, защото пречи на забременяването.
Виж целия пост
# 3
Ентерококуса наистина е бактерия характерна за храносмилателната система, и не трябва да се пренася извън нея. Защо не пробвате лечение с пробиотици? Пробиотиците имат свойството да очистват храносмилателната система от прекалено размножили се бактерии и гъби. Пробиотици има в киселото мляко (лактобацилус булгарикус), а също се продават и като хранителна добавка. Например в този форум има много доволни момичета от ЛактоФлор (включително и аз). 1 опаковка се взима малко по-малко от месец и струва 10лв. Само че за да има ефект трябва да се пие продължително време, поне няколко месеца (или повече), а ефектът се появява някъде след месец.
Виж целия пост
# 4
Здравей - ние имахме точно същия проблем - ентерококи при мъжа. Наболяваше го корем, той си мислеше, че е от хернията, но се оказа простатит. Откриха се ентерококи в еякулата и в уретралния секрет (като от време на време се местеха от едното място в другото.) Лекува ги според антибиограмата. Изпи сума антибиотици. Накрая уж ги разкара, но сега не съм сигурна ако се изследва, дали няма да ги има пак Cry Много са упорити тия гадове.
Докато се лекуваше, се пазехме. При мен нямаше нищо - обясниха ми, че нормалното "влагалищно съдържимо" предпазва жената.
При теб имаше ли? Ти провежда ли лечение? Антибиотиците, които мъжът ти пи, според антибиограма ли ви ги изписаха?
Относно причините - откъде се взимат тези ентерококи, не може да се каже със сигурност. Както са ти написали по-горе, можело да се пренасят и с газове и кой знае още как. За нашия случай - нямаме идея. За всеки случай мъжът ми спря да ходи на басейн.
Да те попитам, твоят мъж правил ли си е спермограма? Имай предвид, че бактериите могад да я влошат, както и изпитите антибиотици. Малко гадничко, но успокоението е, че влошението е временно. При нас след приключване на решението има постепенно подобрение.

Дано съм ти била полезна, успех в преборването на тези гадини Grinning
Виж целия пост
# 5
Здравей , Fersh breeze!
При мен бактерии от този вид също не са откривали. А колкото до мъжа ми, на него му ги откриха в еякулата. И той се оплаква отвреме навреме от болки в стомаха, по - скоро от киселини и до сега не съм се замисляла, че може това да е причината.
Досега винаги сме се лекували заедно. Нямаме видими проблеми, но щом правим секс без презерватив, 2-3 дни след това получавам страхотно парене и сърбеж, ползвам  Poliginax , предписан ми от лекар и на него разни неща, и всичко се успокоява до следващото правене "на голо". Но този месец не стана точно така. Пазихме се, но като ми дойде цикъла  получх същото парене. И от ровене в интернет стигнах до извода, че и аз имам ентерококи. Колкото до спермограмата- не си е правил, само пълна микробиология няколко пъти.
Надявам се, че успях да отговория на питаниятя ти и ти влагодаря за отзивчивостта!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия